به‌روزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

استودیوی سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در دسترس قرار داد. همچنین جهت آشنایی بیشتر هواداران، ویدئویی هم از این به‌روزرسانی عرضه شده است.

Microsoft Flight Simulator از سری عناوین شبیه‌سازی پرواز است که در آن باید هدایت هواپیمای مورد نظر خود را به دست گرفته و بر فراز آسمان‌ها سفر داشته باشید. این بازی از لحاظ تنوع حالت‌ها، هواپیماها و نقشه‌ها بسیار معروف شده است و عده‌ی زیادی از تجربه‌ی آن لذت می‌برند. این عنوان ابتدا اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی به دست طرفداران رسید و قابل ذکر است که دو شرکت اسوبو (Asobo) و مایکروسافت به ترتیب در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند. این بازی چندی پیش برای کنسول ایکس‌باکس وان نیز رده‌بندی شد که در کل واکنش مثبت افراد را در بر داشت.

تیم سازنده هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار می‌دهد تا علاوه‌بر اضافه کردن ویژگی‌های جدید، بسیاری از باگ‌ها و مشکلات آن را هم برطرف کرده باشد. این بار مشکلات مربوط به نقشه‌های فرانسه، بلژیک و هلند برطرف شده است تا بازی‌بازان با دردسر مواجه نشوند. ظاهرا در روزهای اخیر گزارش‌های زیادی درخصوص رفع این ایرادات به سازندگان ارسال می‌شد. همین باعث شد تا آن‌ها به دنبال راه حل باشند و این اتفاق امروز رخ داد.

از این گذشته، دیروز مصاحبه‌ای با اعضای تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator صورت گرفت و در جریان آن مطلع شدیم که آن‌ها برنامه‌های بی‌شماری برای سال جاری دارند. این طور که به نظر می‌رسد، توسعه‌ی یک بسته الحاقی در دستور کار قرار دارد و هفته‌ی آینده به دست طرفداران خواهد رسید. قیمت این بسته ۹٫۹۹ دلار خواهد بود و از محتویات آن هم باید به دو هواپیمای جدید اشاره داشت. به این ترتیب، بازی‌بازان می‌توانند با تنوع بیشتری در این زمینه روبه‌رو شوند. استودیوی اسوبو هنوز از سایر برنامه‌های خود برای این اثر رونمایی نکرده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی این تیم در روزها پیش رو باشیم.

بازی Microsoft Flight Simulator در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان آن در آینده عرضه خواهد شد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را فورا به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از به‌روزرسانی جدید این بازی در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید