تا کنون ۱۰ میلیون نفر برای PUBG: New State ثبت نام کرده‌اند

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵

به تازگی شرکت کرفتون (Krafton)، سازنده‌ی بازی PUBG: New State، اعلام کرده که بیش از ۱۰ میلیون نفر در فروشگاه گوگل پلی برای این بازی ثبت نام کرده‌اند.

بازی جدید کرفتون با نام PUBG: New State که برای تلفن‌های همراه طراحی شده، توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. با اینکه هنوز این بازی منتشر نشده، شاهد ثبت نام ۱۰ میلیون نفر برای تجربه‌ی آن در فروشگاه گوگل پلی هستیم. کرفتون امروز این آمار شگفت‌انگیز را اعلام کرد.  پیش از این اعلام شده بود که بازی توانسته در هفته‌ی اول حضور در فروشگاه گوگل پلی، به بیش از ۵ میلیون ثبت نام برسد. حال تنها پس از ۴۳ روز این عدد به بیش از ۱۰ میلیون رسیده است:

با گذشت تنها ۴۳ روز، بیش از ۱۰ میلیون نفر از ۱۷۰ کشور برای تجربه‌ی PUBG: New State ثبت نام کرده‌اند. این دستاورد بیشتر با کمک کشورهای آمریکایی، آسیای شرقی و خاورمیانه‌ای ممکن شده است.

اگر PUBG: New State برای شما جذاب به نظر می‌رسد، همین حالا می‌توانید برای تجربه‌ی بازی ثبت نام کنید. در این صورت یک پوسته‌ی وسیله‌ی نقلیه‌ی رایگان هم به شما تعلق می‌گیرد. هم‌چنین دارندگان آیفون هم قادر خواهند بود تا به زودی به این بازی دسترسی داشته باشند. PUBG: New State به نوعی دنباله‌ای بر PUBG Mobile بوده و در سال ۲۰۵۱ جریان دارد. کرفتون ادعا کرده که شاهد بهترین گان‌پلی و زیباترین گرافیک برای یک بازی موبایلی تا به امروز خواهیم بود.

35
4

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید