بازی PUBG NEW STATE تاخیر خورد

4 مهر 1400 - 13:15

فروشگاه اپل اخیراً با درج تاریخ انتشار جدیدی برای بازی PUBG: NEW STATE، خبر از بروز تاخیر کوتاه مدت در زمان انتشار این بازی داد.

شرکت کره‌ای کرافتون (Krafton) در اسفند سال 1399 به صورت رسمی از بازی PUBG: NEW STATE رونمایی کرد. این بازی به عنوان دنباله‌ای برای PUBG Mobile شناخته می‌شود و طرفداران بی‌شماری از زمان معرفی آن منتظر فرارسیدن تاریخ عرضه‌ی آن هستند. لازم به ذکر است که PUBG: NEW STATE از قرار معلوم تفاوت‌های بارزی با نسخه‌ی پیشین مجموعه‌ی PUBG خواهد داشت. برای مثال، این بازی در آینده‌ و در سال ۲۰۵۱ میلادی جریان دارد و اسلحه‌ها و وسایل نقلیه‌ی مرسوم مجموعه‌ی PUBG نیز به کلی در آن تغییر یافته‌اند.

به هر ترتیب، مدت زمان زیادی تا انتشار بازی PUBG: NEW STATE فرصت باقی نمانده بود اما گویا این تاریخ بار دیگر دچار تاخیر شده است. البته استودیوی کرافتون در حال حاضر پیش ثبت نام برای دسترسی به بازی را در سراسر جهان آغاز کرده است و کاربران هر دو سیستم عامل اندروید و iOS از هم‌اکنون می‌توانند این بازی را پیش ثبت نام کنند. با استناد به فهرست فروشگاه اپل، تاریخ انتشار جدید بازی PUBG: NEW STATE با وجود بروز تاخیر همچنان نزدیک خواهد بود.

در نهایت، بازی PUBG: NEW STATE در تاریخ (31 اکتبر 2021) برای گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

Aiden pearceGOD OF WARMoein MM2meysambFanresidentevilAli Hassan nejadSaman_hk

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید