تاریخ انتشار بازی Edge of Eternity مشخص شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

استودیوی میدگار (Midgar) سرانجام امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی Edge of Eternity رونمایی کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر افراد، ویدئوی دیگری هم از این بازی در دسترس قرار گرفته است.

Edge of Eternity اثری ژاپنی و نقش‌آفرینی به صورت جهان‌باز است که سازندگان برای توسعه‌ی هر چه بهتر آن از انیمه‌های متنوعی الهام گرفته‌اند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت دسترسی زودهنگام برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان نیز قرار گرفت. از همان زمان هم شایعاتی در خصوص انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت توسط تیم سازنده تایید شد. لازم به ذکر است که دو استودیوی میدگار و دیر ویلجرز (Dear Villagers) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی Edge of Eternity را به عهده دارند.

استودیوی میدگار امروز اعلام کرد که بازی Edge of Eternity از تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ (۸ زوئن ۲۰۲۱ میلادی) دیگر به صورت دسترسی زودهنگام قابل تجربه نخواهد بود و نسخه‌ی اصلی جایگزین آن خواهد شد. به این ترتیب بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به ویژگی‌ها و امکانات بسیار بیشتری نسبت به گذشته دسترسی داشته باشند. همچنین گفتنی است که پشتیبانی استودیوی سازنده پس از تاریخ ذکر شده آغاز خواهد شد و باید منتظر به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی گوناگونی برای آن باشیم.

بازی Edge of Eternity قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. ضمنا همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر تازه‌ای از این اثر منتشر شده است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
5
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید