گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Edge of Eternity سال آینده عرضه خواهد شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی میدگار (Midgar) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Edge of Eternity در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم‌های مختلف منتشر خواهد شد. همچنین اطلاعاتی از نسخه‌ی فیزیکی این عنوان عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Edge of Eternity عنوانی ژاپنی و نقش‌آفرینی است ;ه سازندگان برای ساخت آن از انیمه‌های مختلفی الهام گرفته‌اند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ به صورت دسترسی زودهنگام برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان نیز قرار گرفت. از همان زمان هم شایعاتی در خصوص انتشار نسخه‌ی کنسولی این اثر به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت توسط تیم سازنده تایید شد. لازم به ذکر است که دو استودیوی میدگار و دیر ویلجرز (Dear Villagers) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Edge of Eternity را به عهده دارند. اگر هنوز هم با این عنوان آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

طبق اطلاعات میدگار، بازی Edge of Eternity اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی از دسترسی زودهنگام خارج شده و به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان می‌رسد. ضمنا نسخه‌ی فیزیکی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ نیز معرفی شده است و وظیفه‌ی پخش آن را شرکت جی‌اس‌تو گیمز (GS2 Games) به عهده خواهد داشت. پیش خرید این نسخه از امروز آغاز شده است و آن را می‌توانید با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار خریداری کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Edge of Eternity، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید