Gamescom 2018 | تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Edge of Eternity مشخص شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Edge of Eternity در ۸ آذر سال ۹۷ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۸) از طریق Steam Early Access برای رایانه‌های شخصی قابل دانلود خواهد بود. این بازی به طور کامل برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

نوشته‌ی زیر توضیحات ناشر در رابطه با نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی است:

بازی Edge of Eternity متحمل تغییرات زیادی تا به کنون شده است. چشم‌اندازی که ما برای بازی در نظر داریم گسترده‌تر شده است، در نتیجه ما چندین نفر را به تیم سازنده اضافه‌کردیم تا بتوانند عنوان غنی‌تری را بسازند. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات بازی، صداگذاری برروی آن بود. در ابتدا این بازی هیچ‌گونه صداگذاری برای شخصیت‌ها نداشت. ولی در برهه‌ای از داستان به خود آمدیم و فهمیدیم که اگر در صحنه‌هایی از بازی شخصیت‌ها توانایی حرف‌زدن داشته باشند، صحنه‌های حماسی‌تری ساخته‌ می‌شود. پس به عقب برگشتیم و شخصیت‌ها را با صداگذاری طراحی کردیم. در طول مراحل ساخت بازی، طراحان همچنان به دنبال اضافه‌کردن ایده جدید به بازی هستند. انتشار یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام به ما بودجه‌ی کافی می‌دهد تا بتوانیم ایده‌های جدید را عملی کنیم و بازی را یک پله ارتقا ببخشیم. همچنین نظرات بازیبازان در رابطه با بازی می‌تواند کمک بسیار بزرگی در روند توسعه بازی باشد. البته ما علاقه‌مندیم که بازی Edge of Eternity قابلیت پشتیبانی از ماد‌های مختلف را داشته باشد، برای همین است که ما در ماه‌های آینده برای این بازی یک Modkit عرضه خواهیم کرد تا بازیبازان به راحتی بتوانند بازی را با ماد‌های مختلف تجربه کنند. بسته‌ی Modkit نیز به نظرات و پیشنهادات کاربران نیاز فراوان دارد تا بتواند بی‌نقص عمل کند. اگر بخواهم خلاصه بگویم، ما به نظرات و انتقادات نیازمندیم و بهترین راه برای به‌دست آوردن آن‌ها نسخه‌ی دسترسی زودهنگام است.

همچنین توضیحاتی در رابطه با بخش‌های مختلف بازی منتشر شده است:

  •  ماجراجویی در سبک JRPG: بازی دارای داستانی با پیچ و خم‌های بسیار و لحظاتی احساسی است که با موسیقی اعجاب‌انگیز مخلوطی ارزشمند را به ارمغان می‌آورد.
  • دنیای بی‌نظیر و تازه: وارد دنیای بیگانه‌ی Edge of Eternity شوید و از تاریک‌ترین راز‌های این جهان پرده‌برداری کنید. ماموریت‌ها را به چندین روش به پایان برسانید، تصمیم بگیرید و با عواقب آن روبرو شوید.
  • سیستم مبارزه عمیق: دشمنانتان را غافلگیر کنید تا آسیب زیادی به آن‌ها وارد کنید. از محیط به نفع خودتان استفاده کنید و با کمی ذکاوت محیط را قوی‌ترین سلاح خود قرار دهید. سلاح‌ها و زره‌های خود را بسازید و آنان را با اشیاء باستانی مخلوط کنید تا به قدرت‌ها و قابلیت‌های جدید دست پیدا کنید.
  • شخصیت‌پردازی قوی: با گروهتان همراه شوید، هر یک از آن‌ها را بشناسید و تحول شخصیتی هر یک از آنان را در طول داستان درگیرکننده بازی شاهد باشید.

در قسمت پایین نیز می‌توانید ویدیوی منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید