نخستین بهینه‌سازی بازی Oddworld: Soulstorm منتشر شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶

همان‌طور که اطلاع دارید، تنها چند روز از انتشار بازی Oddworld: Soulstorm می‌گذرد. در همین راستا، امروز نخستین بهینه‌سازی مربوط به این عنوان در دسترس قرار گرفته است که به رفع مشکلات زیادی می‌پردازد.

تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Oddworld بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان تا حد زیادی با آن آشنایی دارند. تازه‌ترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Oddworld: Soulstorm تنها چند روز قبل عرضه شد و تا این جا استقبال از آن بسیار خوب بوده است. در این بازی به سبک پلتفرمر، شما باید هدایت موجودی بامزه را به دست گرفته و ماموریت‌های جذاب را یکی پس از دیگری طی کنید. معماهای چالش‌برانگیز زیادی هم سر راهتان قرار می‌گیرد که حل کردن آن‌ها لذت خاص خود را دارد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سری و یا این ژانر هستید، Oddworld: Soulstorm را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Oddworld: Soulstorm با وجود تمام جذابیت‌ها، مشکلات و نواقصی را هم در خود دارد. در این چند روز درخواست‌های زیادی از سوی بازی‌بازان به تیم سازنده فرستاده شده است تا این مشکلات برطرف گردد. ظاهرا این ایرادات در یکی از ماموریت‌ها که شخصیت اصلی در یک قطار حضور دارد، به اوج خود می‌رسد و بازی‌بازان از وجود باگ‌ها کلافه می‌شوند. ضمنا دو زبان روسی و ژاپنی در این عنوان با مشکلاتی همراه بود و تیم سازنده به همین دلایل، یک بهینه‌سازی را در دسترس قرار داد.

گفتنی است که استودیوی سازنده در نظر دارد که تا چند روز دیگر، یک بهینه‌سازی دیگر را هم در اختیار هواداران قرار دهد. ظاهرا این تیم تمایل دارد تا در همین روزهای اول، اکثر ایرادات بازی Oddworld: Soulstorm را برطرف نماید. حال باید منتظر بود و دید که آیا این مشکلات به حداقل خواهد رسید یا خیر. بازی Oddworld: Soulstorm در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید