به‌روزرسانی جدید بازی Oddworld: Soulstorm منتشر شد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

استودیوی سازنده‌ی بازی Oddworld: Soulstorm که در روزهای گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی برای این عنوان خبر داده بود، امروز آن را منتشر کرد. همچنین جزئیاتی هم از این به‌رورسانی عرضه شده است.

تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Oddworld بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان تا حد زیادی با آن آشنایی دارند. جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Oddworld: Soulstorm تنها چند روز قبل منتشر شد و تا این جا استقبال از آن بسیار خوب بوده است. در این بازی به سبک پلتفرمر، شما باید کنترل موجودی بامزه را به دست گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز را یکی پس از دیگری طی کنید. معماهای چالش‌برانگیز زیادی هم سر راهتان قرار می‌گیرد که حل کردن آن‌ها لذت خاص خود را دارد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سری و یا این ژانر هستید، Oddworld: Soulstorm را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Oddworld: Soulstorm به طور کلی مشکلاتی هم در خود دارد و تیم سازنده از این موضوع آگاه است. در همین زمینه، آن‌ها چند روز قبل یک بهینه‌سازی را برای این اثر در دسترس قرار دادند که نواقص زیادی به وسیله‌ی آن برطرف شد. پشتیبانی این تیم از این عنوان تا زمانی که اکثر ایرادات آن برطرف گردد، همچنان ادامه خواهد داشت. در همین راستا، امروز به‌روزرسانی ۱٫۰۷ این اثر به دست هواداران رسیده است که باگ‌ها و مشکلات فراوانی را رفع می‌کند. ضمنا ایراداتی در نحوه‌ی هدایت شخصیت بازی و زبان عربی آن وجود داشت که خوشبختانه اکنون بازی‌بازان می‌توانند با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند.

شرکت سازنده امروز اعلام کرد که در تلاش است تا به‌روزرسانی بعدی را هر چه سریع‌تر در دسترس قرار دهد. هنوز هم هدف آن‌ها از انجام این کار، برطرف‌سازی ایرادات مختلف است و باید دید که این کار تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. بازی Oddworld: Soulstorm در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استینش ۴ و پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است.

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید