بازی Oddworld: Soulstorm توسط خرده فروشی یونانی برای کنسول های ایکس باکس لیست شد

۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶

اوایل سال جاری، بازی Oddworld: Soulstorm به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ / ۵ منتشر شد اما به نظر می‌رسد هر چقدر که زمان بیشتری می‌گذرد، انحصار زمانی‌ بازی‌ نیز رو به پایان است. اخیراً بازی Oddworld: Soulstorm در کشور برزیل برای کنسول ایکس‌ باکس رده‌بندی شد و این اتفاق دقیقاً چند روز بعد از رده‌بندی سنی بازی از سوی ESRB، افتاد. 

حال براساس گزارش منتشر شده از سوی وب‌سایت Pure XBOX، عنوان Oddworld: Soulstorm توسط خرده فروشی یونانی به اسم The Console Club، برای کنسول‌های ایکس باکس وان و سری ایکس / اس  لیست شده است. طبق ادعای این خرده فروش، تاریخ انتشار بازی Oddworld: Soulstorm برای کنسول‌های ذکر شده، ۱۵ تیرماه سال جاری (۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) است. اگر چه احتمال دارد که تاریخ انتشار اعلام شده توسط این خرده فروش، چندان دقیق نباشد، اما براساس گزارشاتی که قبلاً نیز منتشر شده‌اند، احتمال دارد که عرضه‌ی بازی Oddworld: Soulstorm برای کنسول‌های ایکس باکس به زودی اتفاق بیافتد.

عنوان Oddworld: Soulstorm در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ / ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده از بازی را در این نشانی مشاهده کنید. همچنین می‌توانید نقد و بررسی بازی توسط گیمفا را نیز در این نشانی، با عنوان نقد و بررسی بازی Oddworld: Soulstorm؛ فرار موفق و با قلم امیرمهدی نامجو مطالعه کنید. اطلاعات و اخبار بیشتر در مورد بازی Oddworld: Soulstorm را در این نشانی دنبال کنید.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید