داستان Oddworld: Soulstorm چندین پایان مختلف دارد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸

برای مدت‌های طولانی، نسخه‌ای جدید از مجموعه‎ی Oddworld توسعه نیافته بود اما به نظر می‌رسد که این دوران به پایان رسیده و بازی‌بازان قرار است در ماه جاری میلادی به تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این سری بپردازند.

در بازی Oddworld: Soulstorm، بازی‌بازان در نقش Abe قرار خواهند گرفت که باید تعداد زیادی Mudokon را نجات دهند. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی‌بازان بر حسب عملکرد خود در این ماجراجویی، می‌توانند پایان‌های مختلف داستان بازی را تجربه نمایند.

همان‌طور که در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن (PlayStation) شرح داده شده است، بازی Oddworld: Soulstorm دارای چهار پایان مختلف خواهد بود. در واقع بسته به عملکرد بازی‌بازان و تعداد Mudokon که نجات داده و جان آن‌ها را در طول مراحل حفظ خواهند کرد، پایان‌های مختلفی برای داستان رقم خواهد خورد. در کل بازی‌بازان باید ۱۷ مرحله‌ی بازی Oddworld: Soulstorm را به پایان برسانند و در نهایت بر اساس تعداد Mudokonهای نجات یافته، امتیاز Quarma دریافت خواهند کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بدترین پایان بازی هنگامی رقم خواهد خورد که بازی‌بازان تنها در ۶ مرحله یا کمتر موفق شوند بیش از ۸۰ درصد همراهان خود را حفظ نمایند. حال اگر بازی‌بازان در ۷ الی ۱۱ مرحله به امتیاز Quarma بالاتر از ۸۰ درصد دست یابند، پایان معمولی بازی نمایش داده خواهد شد. در صورتی که بازی‌بازان در ۱۲ مرحله یا بیشتر بتوانند امتیاز Quarma بالاتر از ۸۰ درصد کسب نمایند، علاوه بر مشاهده‌ی پایان خوب داستان، قادر هستند دو مرحله‌ی ویژه و نهایی بخش داستانی را نیز باز کنند. حال اگر این افراد بتوانند در تمامی مراحل بیش از ۸۰ درصد Mudokonها را نجات دهند، پایان نهایی و منحصر به فرد داستان را نیز مشاهده خواهند کرد.

بازی Oddworld: Soulstorm هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

12
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید