روند ادغام گیرباکس با شرکت امبریسر گروپ تکمیل شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

شرکت‌های گیرباکس (Gearbox) و امبریسر گروپ (Embracer Group) از تکمیل روند ادغام خود خبر دادند. موافقت اولیه‌ی این معامله در ماه فوریه و با مبلغی به ارزش ۱٫۳ میلیارد دلار انجام شده بود.

این ادغام شرکت گیرباکس را به هفتمین گروه عملیاتی کمپانی امبریسر گروپ که در سوئد مستقر است، تبدیل می‌کند. این کمپانی اکنون بیش از ۲۴۰ فرنچایز و ۷۰۰۰ کارمند را در اختیار دارد. حال با اضافه شدن گیرباکس، موقعیت این کمپانی بهتر و با رشد سریع‌تری انجام خواهد شد. شرکت گیرباکس در حال حاضر ۵۵۰ کارمند در استودیوهای خود در فریسکو، تگزاس و شهر کبک دارد.

رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، رئیس و بنیان‌گذار گیرباکس، در این خصوص اظهار داشت:

ما از فرصتی که بدست آوردیم، فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم. اکنون قادر به خلق آی‌پی‌های جدیدی هستیم و ما می‌توانیم کارهای بیشتری را با برندهای فعلی خود انجام دهیم. همچنین می‌توانیم تیم خود را رشد داده و از فرصت‌های جدید برای ارائه‌ی سرگرمی که ماموریت اصلی ماست، استفاده کنیم. این تنها شروع کار ماست.

همچنین لارس وینگفورس (Lars Wingefors)، مدیرعامل و بنیان‌گذار امبریسر گروپ، در این باره گفت:

این بزرگ‌ترین ادغامی بود که امبریسر تاکنون انجام داده است. من از رندی پیچفورد و همه‌ی اعضای تیمش به خاطر اشتیاق، خلاقیت و بینش آن‌ها سپاسگزارم. ما به آینده‌ی بلند مدت گیرباکس در امبریسر گروپ اطمینان داریم.

علاوه بر این، روند خرید شرکت‌ اسپایر مدیا (Aspyr Media) و ادغام Easybrain نیز رسماً تکمیل شد.

8
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید