ماد جدید بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، شخصیت اصلی را به ماریو تبدیل می‌کند

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱

امروز ماد بسیار جالبی برای بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در دسترس قرار گرفت که تا این لحظه استقبال بسیار خوب هواداران را در بر داشته است. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر افراد، تریلری از این ماد نیز در دسترس قرار گرفته است.

بی‌شک Crash Bandicoot را باید از بامزه‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار آورد و تا به حال نسخه‌های گوناگونی از آن در دسترس قرار گرفته است. بیشتر این نسخه‌ها به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند و نباید از نقش آن‌ها در سرگرم شدن افراد غافل شد. جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time با ژانرهای اکشن و پلتفرمر در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و به فروش خوبی هم دست پیدا کرد. حال تیم سازنده برای افزایش طرفداران این بازی سعی دارد تا پشتیبانی خوبی از آن داشته باشد. آن‌ها از ابتدا اهداف زیادی در سر داشتند و یکی از آن‌ها هم انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر بود. خوشبختانه این اتفاق چندی پیش رخ داد و اکنون دارندگان این پلتفرم قادر هستند تا از این نسخه لذت ببرند. بد نیست بدانید که دو شرکت تویز فور باب (Toys for Bob) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

با انتشار بازی Bandicoot 4: It’s About Time، ساخت مادهای مختلف نیز برای این اثر آغاز شده است و در روزهای اخیر این نکته را به وفور شاهد بوده‌ایم. حال امروز یکی از مادسازان مشهور به نام SpongeBobbleTea نسبت به ساخت و عرضه‌ی یک ماد بسیار جالب اقدام کرده است. به وسیله‌ی این ماد قادر هستید تا شخصیت اول را به ماریو تبدیل کرده و از آن بهره ببرید. این ماد تا این جا با واکنش‌های مثبتی از سوی افراد همراه شده است و عده‌ی زیادی در حال دانلود آن هستند. البته فراموش نکنید که این ماد حرکات و فنون ماریو را به این اثر اضافه نمی‌کند و صرفا به ظاهر کاراکتر اصلی مربوط می‌شود. دریافت این ماد هم‌اکنون از طریق تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع امکان‌پذیر است.

در صورت انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون بازی Bandicoot 4: It’s About Time، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی از ماد ذکر شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید