صدای پلی‌استیشن ۵ در حالت عادی چگونه باید باشد؟

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴

سلام خدمت همه‌ی مخاطبان عزیز و دوست‌داشتنی وب‌سایت گیمفا. امروز با یکی دیگر از ویدئوهای جالب در مورد صدای اصلی فن پلی‌استیشن ۵ در خدمت شما هستیم. پس اگر از دارندگان این کنسول هستید و یا قصد خرید آن را دارید، حتما این ویدئو را تماشا کنید.

چند ماه از انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌گذرد و تا این لحظه استقبال از آن بی‌نظیر بوده است. بدون شک بازی‌های زیادی برای این کنسول در دست توسعه قرار دارند و بسیاری از منتقدان برای آینده‌ی آن امیدوار هستند. همان‌طور که می‌دانید، صدای فن یکی از نکات مهم برای هر کنسول است و بازی‌بازان باید توجه فراوانی به آن داشته باشند. در همین راستا، امروز ویدئویی را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار داده‌ایم تا بتوانید صدای اصلی آن را شناسایی کنید.

یکی از یوتیوبرهای معروف در جریان این ویدئو دو کنسول مختلف پلی‌استیشن ۵ را با هم مقایسه می‌کند. هدف وی این است که تفاوت صدای فن هر دو کنسول را به مخاطبان نشان دهد. پس اگر از دوستداران کنسول جدید شرکت سونی هستید، این ویدئوی کاربردی را به هیچ وجه از دست ندهید. ضمنا این ویدئو با زیرنویس فارسی اختصاصی از گیمفا در اختیار شما قرار گرفته است.

به محض دریافت اخبار و ویدئوهای جالب بیشتر در مورد کنسول‌های نسل نهم، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت  ۱۰۸۰P

20
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید