شایعه: تاریخ انتشار بازی F1 2021 مشخص شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

امروز شایعاتی در خصوص تاریخ انتشار بازی F1 2021 بر روی پلتفرم‌های مختلف پخش شده است که اگر صحت داشته باشد، بازی‌بازان تا چند وقت دیگر می‌توانند آن را تجربه کنند.

حتما در جریان هستید که F1 از سری عناوین ورزشی است که هر سال یک نسخه‌ از آن در دسترس قرار می‌گیرد. خوشبختانه به مرور شاهد پیشرفت این نسخه‌ها بودیم و اکنون عده‌ی زیادی برای تجربه‌ی نسخه‌ی ۲۰۲۱ آن مشتاق هستند. امروز یکی از افرادی که در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی فعالیت دارد، تاریخ دقیق انتشار بازی F1 2021 را در حساب رسمی تویتر خود منتشر کرد. شاید ترجیح بسیاری از بازی‌بازان این باشد که به این شایعات توجهی نکنند، اما این فرد سال گذشته نیز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی F1 2020 را در حساب خوب به اشتراک گذاشته بود.

گفته می‌شود که بازی F1 2021 قرار است در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) عرضه شود. همچنین این نسخه از یک بخش داستانی و حالت‌های دونفره و چندنفره‌ی آنلاین نیز برخوردار خواهد بود که بدون شک هر کدام سهم موثری در سرگرم کردن افراد خواهد داشت. این انتشار از نگاه طرفداران این فرنچایز جای تعجب ندارد؛ چرا که نسخه‌ی ۲۰۲۰ هم سال گذشته در ماه جولای منتشر شده بود. با این همه، باید صبر کرد و دید که تیم سازنده دقیقا چه زمانی نخستین اطلاعات خود را از این بازی در دسترس قرار می‌دهد. در همین راستا، طرفداران انتظار دارند که به زودی اولین تریلر این اثر هم منتشر گردد تا با کیفیت و محتویات آن آشنایی بیشتری پیدا کنند.

8
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید