به‌روزرسانی تازه‌ی بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۷

تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی این اثر را در اختیار هواداران قرار داد. هدف اصلی سازندگان از عرضه‌ی این به‌روزرسانی، رفع بسیاری از ایرادات بوده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، شبیه‌سازی یکی از ژانرهای جذاب دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید. این سبک از دسته‌های مختلفی هم تشکیل شده است که شبیه‌سازی پرواز را باید یکی از بهترین‌ها به شمار آورد. تا به حال آثار مختلفی از این دسته عرضه شده‌اند که رضایت افراد را به دنبال داشته‌اند. Microsoft Flight Simulator نیز یکی از همین عناوین است که جدیدترین نسخه‌ی آن اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرده است. در این اثر قادر هستید تا کنترل هواپیمای دلخواه خود را به دست گرفته و در آسمان کشورهای گوناگون پرواز کنید. تیم سازنده تلاش زیادی داشته است تا این اثر را به صورت واقع‌گرایانه به دست بازی‌بازان برساند. به همین منظور، در ماه‌های اخیر به‌روزرسانی‌های زیادی برای این بازی منتشر شده است. به عنوان مثال، در به‌روزرسانی ۴ این عنوان که چند روز قبل منتشر گردید، تغییراتی در نقشه‌هایی نظیر نقشه‌های فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ اعمال شد که در نهایت استقبال خوب افراد را در بر داشت.

دو استودیوی اسوبو (Asobo) و مایکروسافت که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی Microsoft Flight Simulator را به عهده داشته‌اند، امروز یک به‌روزرسانی دیگر را برای آن منتشر کردند. این به‌روزرسانی به بهبود کیفیت و رفع بسیاری از ایرادات و نواقص بازی می‌پردازد. مثلا هنگامی که بازی‌بازان با هواپیمای خود به فرودگاه نزدیک می‌شدند تا فرود بیایند، بازی دچار مشکلاتی می‌شد؛ تا جایی که ادامه دادن آن برای هواداران مقدور نبود. بنابراین، از این پس بازی‌بازان می‌توانند با خیال راحت‌تری این عنوان را تجربه کرده و لذت ببرند. به گفته‌ی تیم سازنده، این به‌روزرسانی تمام مشکلات بازی را هم برطرف نمی‌کند. آن‌ها برای آینده‌ی این اثر برنامه‌هایی دارند و باید دید که سایر پشتیبانی‌ها دقیقا در چه زمانی صورت خواهد گرفت.

بازی Microsoft Flight Simulator در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید