به‌روزرسانی جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate منتشر شد

۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

شرکت نینتندو همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Super Smash Bros. Ultimate را در دسترس قرار داد. این به‌روزرسانی محتویات تازه‌ای را به بازی می‌آورد.

Super Smash Bros. Ultimate از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک مبارزه‌ای است که در گذشته به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. شاید بتوان یکی از دلایل خرید کنسول نینتندو سوییچ توسط بازی‌بازان را وجود همین بازی به حساب آورد. در این عنوان قادر هستید تا شخصیت دلخواه خود از سایر آثار را انتخاب کرده و حالت‌های گوناگونی را برای شروع یک رقابت جذاب آغاز نمایید. گفتنی است که شرکت نینتندو به ترتیب در امر ساخت و نشر این بازی نقش داشته است.

شرکت نینتندو چندی پیش از انتشار به‌روزرسانی ۱۱٫۰٫۱ برای بازی Super Smash Bros. Ultimate خبر داده بود. حال این به‌روزرسانی به دست هواداران رسیده است که البته جزئیات زیادی را هم در خود ندارد، اما انتشار آن از نگاه تیم سازنده بسیار ضروری بود. از محتویات موجود در این به‌روزرسانی باید به رفع برخی از مشکلات در جریان مبارزات و اضافه شدن چند فن جدید برای برخی از شخصیت‌ها اشاره داشت. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی هستید، به‌روزرسانی ذکر شده می‌تواند تا حد زیادی انتظارات شما را برآورده سازد.

این روزها بازی‌بازان زیادی در خصوص به‌روزرسانی و بسته‌های الحاقی آینده‌ی بازی Super Smash Bros. Ultimate حدس می‌زنند. عده‌ی زیادی اعتقاد دارند که قرار است شخصیت‌های بیشتری به این عنوان آورده و حالت‌های دیگری نیز در منوی آن دیده شود. در همین راستا، نینتندو اعلام کرده است که به زودی از برنامه‌های خود برای آینده‌ی این بازی رونمایی خواهد کرد. پس در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید