حجم بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster مشخص شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

تیم سازنده‌ی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster امروز اطلاعات جدیدی پیرامون انتشار و حجم این عنوان را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. ظاهرا بازی‌بازان مشکل چندانی برای دانلود این بازی نخواهند داشت.

با توجه به ورود بازی‌های ویدئویی به نسل‌های جدید، شاهد افزایش حجم بسیاری از آن‌ها به صورت چشمگیر هستیم. این روزها بازی‌های AAA معمولا حجمی بالای ۵۰ یا ۶۰ گیگابایت دارند و شاید این موضوع کمی برای بازی‌بازان دردسرساز باشد. امروز هم حجم بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster اعلام شد و بسیاری از هواداران از مقدار آن تعجب نکردند.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster در اصل نسخه‌ای بازسازی شده از عنوانی به نام Shin Megami Tensei 3 است که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ در دسترس قرار گرفته بود. این بازی برای سازندگان در کشور ژاپن و سایر مناطق یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید؛ چرا که به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد و استقبال از آن به مرور زمان افزایش یافت. حال نسخه‌ی بازسازی شده ابتدا در کشور ژاپن و سپس در سایر مناطق منتشر خواهد شد و بدون شک می‌تواند خاطرات بسیاری از افراد را زنده کند.

به گفته‌ی تیم سازنده، آگاه شدیم که حجم بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster بر روی کنسول نینتندو سوییچ ۶٫۷ گیگابایت خواهد بود. این در حالی است که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی این عنوان به ترتیب در حدود ۸٫۱ و ۱۴ گیگابایت خواهند بود. بنابراین به نظر می‌رسد که بازی‌بازان دردسری برای دریافت این بازی نخواهند داشت.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster قرار است در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد.

6
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید