ویدئوی جدیدی از بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster عرضه شد

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster که این روزها مشغول معرفی این عنوان است، امروز هم ویدئوی دیگری از آن را در اختیار هواداران قرار داد.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster در اصل نسخه‌ای بازسازی شده از اثری به نام Shin Megami Tensei 3 است که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ در دسترس قرار گرفته بود. این عنوان برای تیم سازنده در کشور ژاپن و سایر مناطق یک موفقیت چشمگیر به حساب می‌آید؛ چرا که به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد و استقبال از آن به مرور زمان افزایش یافت. حال نسخه‌ی بازسازی شده ابتدا در کشور ژاپن و سپس در سایر مناطق منتشر خواهد شد و بدون شک می‌تواند خاطرات بسیاری از افراد را زنده کند. قابل ذکر است که شرکت آتلوس (Atlus) ساخت این نسخه را به عهده دارد.

حال نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی نقش‌آفرینی در دست توسعه قرار دارد و اتفاقا با ویژگی‌های بی‌شماری نیز همراه خواهد بود. یکی از این خصوصیات، توانایی‌ انتخاب‌های فراوان از سوی بازی‌بازان است که نباید آن را نادیده گرفت. به گفته‌ی سازندگان، این انتخاب‌ها می‌توانند سرنوشت بازی را تا حد قابل توجهی تغییر دهند. اهمیت این قضیه برای تیم سازنده به حدی زیاد است که آن‌ها ویدئویی را در مورد آن در دسترس قرار داده‌اند. بنابراین اگر قصد تجربه‌ی بازی را دارید، این تریلر می‌تواند راهنمایی بزرگی برای شما به حساب بیاید.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster قرار است در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید