تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster به زودی مشخص می‌شود

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

استودیوی آتلوس (Atlus) که در گذشته از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster خبر داده بود، امروز اطلاعاتی را از آن منتشر کرد که می‌تواند برای هواداران مهم باشد.

Shin Megami Tensei 3 از سری عناوین جذاب در سبک نقش‌آفرینی کلاسیک که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان قادر هستید تا نسبت به انتخاب شخصیت دلخواه خود اقدام کرده و هر زمان که بخواهید، آن را شخصی‌سازی کنید. مامرویت‌های شما در ماجراجویی و مبارزه با دشمنان خلاصه می‌شود و برای این امور می‌توانید از سلاح‌ها و فنون متنوعی بهره‌مند شوید. محبوبیت بالای این بازی باعث شد تا تیم سازنده به فکر توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن با نام Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster باشد. این اتفاق چندی پیش صورت گرفت و نسخه‌ی ذکر شده در کشور ژاپن عرضه شد که خوشبختانه به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد. سازندگان حتی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی گوناگونی را برای این نسخه در دسترس قرار دادند و در نتیجه، بازی‌بازان بیش از پیش سرگرم شدند. البته فروش ایین نسخه همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و در ادامه بهتر هم خواهد شد. گفتنی است که استودیوی آتلوس وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

تیم سازنده از چند ماه قبل اعلام کرده بود که نسخه‌ی غربی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster نیز در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید. حال بازی‌بازان سایر کشورها اشتیاق فراوانی برای تجربه‌ی آن دارند. آتلوس امروز متنی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد که در ادامه آن را با هم خواهیم خواند:

بازی‌بازان از سراسر جهان پس از گذشت ۱۷ سال می‌توانند Shin Megami Tensei 3 را به صورت بازسازی شده و با امکانات و کیفیت بسیار بیشتر تجربه نمایند. همان‌طور که می‌دانید، این اتفاق در چند ماه اخیر برای کشور ژاپن رخ داد و نسخه‌ی غربی آن نیز تا چند روز آینده عرضه خواهد شد. پس منتظر اخبار خوب از سوی ما باشید.

بنابراین نتیجه می‌گیریم که تاریخ دقیق انتشار بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster به زودی اعلام خواهد شد. این نسخه قرار است بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد و فعلا از انتشار آن بر روی سایر پلتفرم‌ها، اطلاعی در دست نیست.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید