تریلر جدیدی برای بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster منتشر شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶

استودیوی سازنده‌ی بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این عنوان منتشر می‌کند، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی دیگری از آن را عرضه کرد.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster در اصل نسخه‌ای بازسازی شده از عنوانی به نام Shin Megami Tensei 3 است که ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ در دسترس قرار گرفته بود. این بازی برای سازندگان در کشور ژاپن و سایر مناطق یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید؛ چرا که به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد و استقبال از آن به مرور زمان افزایش یافت. حال نسخه‌ی بازسازی شده ابتدا در کشور ژاپن و سپس در سایر مناطق منتشر خواهد شد و بدون شک می‌تواند خاطرات بسیاری از افراد را زنده کند. قابل ذکر است که استودیوی آتلوس (Atlus) ساخت این نسخه را به عهده دارد.

حال امروز تیم سازنده دست به انتشار یک تریلر جدید برای بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster زده است که نکات فراوانی را به تصویر می‌کشد. به عنوان مثال، برخی از دشمنان و یا حتی توانایی تصمیم‌گیری بازی‌بازان در بخش داستان به خوبی نشان داده می‌شود. این انتخاب‌ها همواره تنوع خوبی را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد و آن‌ها از تجربه‌ی این عنوان به هیچ وجه خسته نخواهند شد. پس در صورتی که قصد دارید تا این بازی را انجام دهید، تماشای این ویدئوی می‌تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster قرار است در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید