سازندگان Star Wars Jedi: Fallen Order برای دنباله‌ی این بازی به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده هستند

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰

براساس جزئیات جدید منتشر شده، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) برای ساخت دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده است.

بازی اکشن ماجراجویی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. از طرف دیگر، فروش این بازی به بیش از ۱۰ میلیون نسخه رسید و همین امر سبب شد تا ساخت دنباله‌ی آن در دستور کار شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و ریسپاون قرار بگیرد. فهرست‌های شغلی منتشر شده در ماه‌های قبل نیز به این موضوع اشاره داشت.

به‌تازگی بلر براون (Blair Brown)، تهیه‌کننده‌ی ارشد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، در توییتر خود اعلام کرد که استودیوی ریسپاون به دنبال جذب یک تهیه‌کننده‌ی باتجربه برای کار بر روی Star Wars است. در توییت این شخص به طور صریح به دنباله‌ی Fallen Order اشاره‌ای نشده است، اما با توجه به قرار داشتن نام Star Wars در این پیام به نظر می‌رسد این آگهی شغلی به دنباله‌ی بازی مذکور اشاره دارد.

پیش‌تر الکترونیک آرتس در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرده بود که چند پروژه‌ی جدید از دنیای Star Wars در استودیوهای این شرکت، دست توسعه قرار دارند و به احتمال زیاد دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از این پروژه‌های مورد اشاره است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین این اثر به لطف قابلیت Backward، بر روی ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلی‌استیشن ۵ قابل بازی است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی مذکور را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

9
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید