آنر چگونه می‌تواند بدون هوآوی موفق شود؟

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
آنر بدون هوآوی

پس از این‌که آنر (Honor) سال‌ها به عنوان برند مقرون‌به‌صرفه هوآوی شناخته می‌شد، این شرکت توسط کمپانی مادر به فروش رسید. ماه گذشته، آنر اولین گوشی هوشمند خود پس از جدایی از هوآوی را که آنر ویو ۴۰ نام دارد، منحصراً در بازار چین عرضه کرد.

آنر پتانسیل این را دارد که تاثیر مهمی بر بازار گوشی‌های هوشمند گذاشته و جای خالی هوآوی پس از تحریم‌های دولت آمریکا علیه این شرکت را پر کند. سهام بازار شرکت هوآوی پس از تحریم‌های آمریکا به شدت افت داشته و رشد سهام این شرکت از +۱۶ درصد به -۲۱ درصد رسیده است. این جایگاه ارزش تلاش مضاعف شرکت آنر را دارد و چه بسا که این شرکت بتواند جایگاه بزرگ‌تری را به‌دست آورد. این کار آسانی نیست اما آنر می‌تواند با انجام این کارها در این امر موفق ظاهر شود.

آنر همین حالا نیز با شرکت‌های اصلی سازنده‌ی پردازنده و قطعات مانند کوالکام، سامسونگ، اینتل و مایکروسافت قرارداد بسته است که این کار قدم بزرگی در مسیر موفقیت محسوب می‌شود. با این حال قدم بزرگ‌تر، برگرداندن سرویس‌های اندروید و گوگل پلی به گوشی‌های آنر است. استفاده از اندروید امری ضروری است، البته به جز برای شرکت اپل، چرا که سرویس‌های موبایلی هوآوی پس از این‌که در ابتدا امیدوارکننده به نظر می‌رسید اما درنهایت موفق ظاهر نشد و به غیر از آن، جایگزین مناسب دیگری در دسترس نیست.

آنر بدون هوآوی

 

برای مطالعه مقاله آنر بدون هوآوی، با کلیک روی این متن به تکفارس مراجعه کنید

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید