بازی Sea of Thieves در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۱ موفقیت‌های بسیاری را کسب کرد

1 اسفند 1399 - 13:53

طبق آخرین آمارهای منتشر شده، بازی چند نفره و آنلاین Sea of Thieves موفق شده است بهترین عملکرد خود را در ماه ژانویه‌ی گذشته به نمایش گذارد و رکورد تعداد بازی‌بازان فعال ماهانه و تعداد کاربر همزمان خود را بهبود بخشد.

عنوان Sea of Thieves نخستین بار در سال ۲۰۱۸ بر روی کنسول ایکس‌بکس وان عرضه شد و حال پس از گذشت چند سال به نظر می‌رسد به اوج شکوه و محبوبیت خود رسیده است. در همین راستا اخیرا مدیر اجرایی این بازی یعنی آقای جو نیت (Joe Neate) به مخاطبان اعلام کرد که با وجود گذشت سه سال از عرضه‌ی بازی Sea of Thieves، این عنوان در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ توانست بهترین عملکرد خود را به ثبت رساند و هم‌اکنون یکی از بهترین بازی‌های جهان باز و آنلاین با محوریت دزدان دریایی به شمار می‌آید.

آقای نیت در طول یک ویدئوی خبری که برای هواداران بازی Sea of Thieves به صورت ماهانه منتشر می‌گردد، اعلام کرد که دو رکورد تعداد بازی‌بازان فعال در یک ماه و تعداد بازی‌بازان همزمان از تاریخ عرضه‌ی بازی Sea of Thieves در ماه ژانویه‌ی گذشته شکسته شده است. آقای نیت اظهار داشت بیش از سه سال می‌شود که در توسعه و پشتیبانی از این بازی مشغول فعالیت بوده و حال موفقیت‌های این اثر او را بسیار خوشنود ساخته است.

اگر چه بازی Sea of Thieves شروعی پایین‌تر از انتظار هواداران داشت اما در نهایت استودیوی ریر (Rare) با قدرت تمام اقدام به بازسازی و ارتقای کیفیت این عنوان در بخش‌های مختلف کرد و توانست جامعه‌ای پرشور از بازی‌بازان علاقه‌مند به ماجراجویی‌های دزدان دریایی را به وجود آورد. موفقیت این بازی با عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی با جهشی فوق‌العاده همراه شد و نمودارهای فروش فروشگاه استیم (Steam) استقبال بالای بازی‌بازان از این اثر را به خوبی نشان می‌دادند. با این حال روند موفقیت بازی Sea of Thieves هرگز کند نشد و اکنون به نظر می‌رسد استودیوی ریر می‌تواند نتایج تلاش خود را در قالب موفقیت‌های فوق‌العاده‌ی این اثر نظاره‌گر باشد.

بدون شک این خبر بسیار خوبی برای طرفداران عنوان Sea of Thieves به شمار می‌آید؛ زیرا با توجه به موفقیت و استقبال بالای کاربران از این اثر، استودیوی ریر قادر خواهد بود با قدرت و تلاش بیشتر به ارائه‌ی محتویات برای این اثر در سال ۲۰۲۱ اقدام نماید. اخیرا این استودیو به بازی‌بازان اعلام کرده بود که قرار است محتویات جدید بازی Sea of Thieves به صورت فصل‌هایی سه ماهه عرضه شوند تا از این طریق بهتر به کنترل محتویات و ارتباط آن‌ها با هم پرداخته شود و بازی‌بازان در طول هر فصل با یک مضمون خاص به ماجراجویی بپردازند.

در حال حاضر استودیوی ریر، نخستین فصل از بازی Sea of Thieves را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است که علاوه بر محتویات جدید، حاوی چالش‌های گوناگون، ماموریت‌های تازه و یک بتل‌پس خواهد بود. در نهایت آقای جو نیت اعلام کرد که در حال حاضر تیم توسعه و پشتیبانی از بازی Sea of Thieves در بزرگترین مقیاس خود قرار دارد و افراد بسیار زیادی را جذب نموده است؛ از همین رو بازی‌بازان می‌توانند انتظار دریافت محتویات بسیار بیشتر و با کیفیت‌تر را در آینده داشته باشند.

بازی Sea of Thieves هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

-amirhosein-آرینAli Hassan nejadمحمد کرامت‌ فرmeysambMohammadreza7T800vasEternal ManNinja Theory
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید