اپیک گیمز خبر از برنامه‌‌ها و رویدادهای جدید برای بهار سال میلادی می دهد

اپیک گیمز

اپیک گیمز (Epic Games) از اولین رویداد Show case خود برای بهار پیش رو خبر می‌دهد که قرار است تا طی آن اخبار جدیدی از انحصاری‌های تازه و همینطور یک تخفیف دو هفته‌ای داده شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، فروشگاه اپیک گیمز برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌های بسیار بزرگی در نظر گرفته است. این شرکت اخیراً تأیید کرده است که قصد ندارد تا فقط عناوین ویدیویی انحصاری رایانه‌های شخصی را به فروشگاه خود اضافه کند و به نوعی تایید کرده است که احتمالا انحصاری‌های به شدت متنوع و برای هر پلتفرمی به فروشگاه اپیک گیمز اضافه خواهد شد. با توجه به این موضوع، شرکت اپیک اکنون از برنامه های خود برای یک رویداد Epic Games Store Spring Showcase اعلام کرده است. این شرکت قصد دارد تا در رویداد Spring Showcase خود، برنامه‌های متنوعی برای آینده معرفی نماید و همچنین قرار است تا گیم‌پلی‌هایی از برخی عناوین ویدیویی نیز نمایش داده شود. این برنامه در تاریخ پنج شنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه ۲۰۲۱) ساعت ۱۱:۰۰ صبح از کانال Epic Games Twitch پخش خواهد شد.

در حال حاضر ، اپیک گیمز جزئیات بیشتری از این رویداد در دسترس قرار نداده است و در حقیقت معلوم نیست که قرار است شاهد گیم‌پلی از چه عناوینی باشیم. این می تواند به این معنی باشد که این شرکت بر روی بازی های کاملا جدیدی که برای اولین بار معرفی می شوند، تمرکز کرده است.

البته لازم به ذکر است که اینکه جزییات بیشتری از این رویداد و گیم‌پلی‌هایی که قرار است در آن نمایش داده شود همچنین می‌تواند به این معنی باشد که اپیک بر روی بازی‌هایی تمرکز کرده است که در حال حاضر معرفی شده‌اند اما اکنون به صورت انحصاری در اختیار فروشگاه Epic Games Store هستند. اضافه بر این یکی از شایعات مطرح شده اعلام می‌کند که این رویداد قرار است تا غافلگیری‌های برای بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز داشته باشد.

اپیک گیمز

در کنار این رویداد بهاری، اپیک همچنین یک تخفیف گسترده و به طول دو هفته برای فروشگاه Epic Games Store  را همزمان با این رویداد آغاز می‌کند که شامل دو هفته تخفیف کامل برای تعدادی از بازی‌ها خواهد بود. به طور خاص پنج بازی از قبل برای تخفیف تأیید شده اند. از جمله این موارد می‌توان به بازی‌های Star Wars: Squadrons ،SnowRunner ،Cyberpunk 2077 ،Assassin’s Creed Valhalla و Hades اشاره کرد.

مشخص نیست که بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی چه انتظاراتی باید از این مراسم داشته باشند. رویداد بهاری این شرکت تا چند روز دیگر پخش می‌شود و بالاخره اطلاعاتی از برنامه‌های این شرکت برای آینده منتشر خواهد شد. با این همه از آنجایی که اپیک گیمز با انحصاری کردن عناوین متعدد و جذابی بر روی رایانه‌های شخصی و همینطور عرضه‌ی برخی از محبوب‌ترین عناوین ویدیویی تاریخ به صورت رایگان، انتظارات را بسیار بالا برده است، امیدواریم که این انتظارات برآورده شوند و بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی را نیز راضی نماید.

آنچه که مشخص است این هست که به زودی اطلاعات بیشتری از این رویداد منشتر خواهد شد و مظمئنا قرار است تا غافلگیری‌های بسیاری را شاهد باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید