اپیک گیمز در سال ۲۰۲۰ بیش از ۷۵۰ میلیون بازی رایگان به کاربران هدیه داده است

13 بهمن 1399 - 11:26

به تازگی بخش روبط عمومی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) نگاهی اجمالی به عملکرد خود در سال گذشته‌ی میلادی داشته است و حال مشخص شد که طبق اعلام این بخش، بیش از ۷۵۰ میلیون نسخه از بازی‌های رایگان به صورت دیجیتالی در اختیار کاربران این فروشگاه قرار گرفته است که رقمی جالب توجه به شمار می‌آید.

فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات ویدئویی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که به فروش بازی‌های رایانه‌ای و محصولات مرتبط با آن‌ها به صورت فیزیکی و دیجیتالی می‌پردازند. فروشگاه اپیک گیمز با این که یکی از جدیدترین آن‌ها است اما به لطف پشتیبانی قدرتمند شرکت اپیک گیمز و ارائه‌ی محتوای انحصاری و رایگان بسیار، توانسته روند رو به رشدی بگیرد و به یکی از جدی‌ترین رقبای فروشگاه استیم (Steam) تبدیل شود. فروشگاه اپیک گیمز در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی تاسیس شد و از آن زمان تاکنون رشد صعودی خود را حفظ کرده است. حال طبق آمار و ارقامی که اخیرا منتشر شد، به نظر می‌رسد سال گذشته برای این فروشگاه بسیار پررونق و با استقبال زیادی همراه بوده و این فروشگاه موفقیت‌های چشم‌گیری در زمینه‌ی جذب مخاطب داشته است.

فروشگاه اپیک گیمز با پایان نخستین ماه از سال جدید میلادی، اطلاعاتی را از عملکرد خود در سال گذشته با جمعیت بیش از ۱۶۰ میلیون نفری مخاطبان و کاربران سرویس‌های خود به اشتراک گذاشت. طبق این گزارش، در سال گذشته بیش از ۱۰۳ بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران این فروشگاه قرار گرفته و در مجموع تعداد بیش از ۷۵۰ میلیون نسخه از این عناوین توسط بازی‌بازان به صورت دیجیتالی دریافت شده است. به نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز برای پیش‌روی هر چه بیشتر در بازار رقابت، در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز روندی مشابه را در پیش گیرد.

تاریخچه‌ی عملکرد فروشگاه اپیک گیمز در مورد ارائه‌ی بازی‌های رایگان و با کیفیت کاملاً درخشان است و بسیاری از کاربران از هم‌اکنون منتظر عناوین رایگان بعدی این پلتفرم هستند. البته در هفته‌ی گذشته، فروشگاه اپیک گیمز به معرفی بازی‌های رایگان خود برای ماه فوریه‌ی ۲۰۲۱ پرداخت که اولین آن‌ها بازی پیکسلی و پلتفرمر Dandara: Trials of Fear Edition خواهد بود. کاربران این فروشگاه تا تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۴ فوریه‌ی ۲۰۲۱ میلادی) فرصت دارند تا این عنوان جذاب و هنری را دریافت نمایند.

Ali Hassan nejadAmirtheGRBmeysambDk-_-Man
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید