عناوین انحصاری بیشتری به اپیک گیمز خواهند آمد

20 بهمن 1399 - 22:50

با وجود مشکلات پیش آمده در خصوص اقدامات انحصارگرایانه فروشگاه اپیک‌گیمز به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد عناوین انحصاری خود را افزایش دهد.

از زمان شروع به کار اپیک‌گیمز استور، این فروشگاه همواره با انجام اقدامات مختلف تلاش می‌کند گوی سبقت را از رقیب خود یعنی استیم بگیرد از جمله اقدامات این فروشگاه می‌توان به رایگان کردن برخی عناوین برای کاربران این فروشگاه و گرفتن حق انحصار فروش بازی‌های متعدد در این فروشگاه نام برد.

علاوه بر عنوان فورتنایت که ساخته اپیک‌گیمز می‌باشد، بیش از صد عنوان دیگر از توسعه دهندگان مختلف به‌صورت انحصاری در اپیک‌گیمز قابل دریافت می‌باشند. البته که این انحصاری بودن بعضا مشکلات زیادی نیز بوجود آورده است که آخرین آنها مشکل در انتقال پیشرفت به عنوان تازه منتشر شده Hitman 3 می‌باشد. با این‌حال طبق اعلام اخیر اپیک‌گیمز، عناوین انحصاری بیشتری در دو سال آینده به این فروشگاه خواهند آمد.

انحصارسازی بازی‌ها برای پلتفرم‌های خاص طی سال‌های اخیر به یک امر عادی در صنعت بازی‌های ویدویی تبدیل شده است، برای مثال عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War در پلتفرم پلی‌استیشن به صورت انحصاری دارای یک بخش زامبی با نام onslaught می‌باشد همچنین در آینده نزدیک نیز  DLC شخصیت مردعنکبوتی به صورت برای پلی‌استیشن منتشر خواهد شد.

با وجود اینکه عناوین انحصاری آینده این فروشگاه مشخص نیستند اما با توجه به عرضه عناوین محبوبی چون Control استودیوی رمدی (Remedy) و Hades استودیوی Supergiant Games به صورت انحصاری زمانی در فروشگاه اپیگ‌گیمز، می‌توان انتظار عرضه عناوین انحصاری بزرگی در این فروشگاه را داشت.

آرینAmirtheGRBmeysambInside
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • آرین گفت:

  سلام
  زنده باد سرمایه، پیش به سوی قطبیت.
  حیف که جریانات ما را به این سمت سوق داده‌اند؛ کارمون بجای شنا کردن شده دست‌‌وپا زدن، غرق نشویم الهی.

  • زنده باد سرمایه
   اصلا باید همه ی بازیا انحصاری شوند تا بازی های مستقل زشت و زننده ای که در گندآب پیشرفت قرار دارند مثل اوری و هالونایت از بین بروند
   اصلا چیست بازی های دو بعدی ایندی ، فقط سازندگان بازی های AAA را کپی پیست کنند

   • آرین گفت:

    سلام
    مدت زمان بازی‌ها رو هم کم کنند؛ چیه این بازی‌های چند ده ساعته! یه دو سه ساعت بسه. اگر توانستند چند وقت بعد هم یک آپدیت بدهند نیو گیم پلاس رو اضافه کنند.

    • دقیقا
     بازی های باید هر روز تمام شوند تا ما مجبور به خرید بازی های جدید شویم
     چیه بازی هایی مثل رددد با دویست ساعت محتوای غنی!
     اصلا چرا آپدیت بدهند؟
     به عنوان یک دی ال سی بیست دلار پول بگیرند

 • انحصارسازی بازی‌ها برای پلتفرم‌های خاص طی سال‌های اخیر به یک امر عادی در صنعت بازی‌های ویدویی تبدیل شده است، برای مثال عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War در پلتفرم پلی‌استیشن به صورت انحصاری دارای یک بخش زامبی با نام onslaught می‌باشد همچنین در آینده نزدیک نیز DLC شخصیت مردعنکبوتی به صورت برای پلی‌استیشن منتشر خواهد شد.
  فرقش اینجاست که اونا چند پلتفورم جدان ولی اینکار اپیک فقط به پیسی لطمه وارد می‌کنه⁦:-|⁩