تریلر هنگام عرضه Little Nightmares 2 منتشر شد

21 بهمن 1399 - 22:04

Little Nightmares 2، دنباله‌ی بازی ترسناک استودیوی تارسیر (Tarsier Studio)، دو روز دیگر در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. با این حال، توسعه دهندگان به تازگی تریلر هنگام عرضه‌ی بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند که دنیای ترسناک این عنوان را به تصویر می‌کشد. علاوه بر این، آمار جدیدی از فروش بازی اول نیز منتشر شده است.

شرکت بندای نمکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment)، ناشر هر دو نسخه‌ی Little Nightmares، اخیراً تایید کرده که نسخه‌ی اول Little Nightmares تا انتهای سال ۲۰۲۰ بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس در دسترس بازی‌بازان نینتندو سوییچ و گوگل استیدیا نیز قرار گرفت.

بازی Little Nightmares 2 در شهر جدیدی به نام Pale City جریان دارد و داستان شخصیت جدیدی به نام Mono را روایت می‌کند که به همراه Six، شخصیت اصلی نسخه‌ی اول، راهی یک ماجراجویی ترسناک می‌شود. این دو باید با کمک یکدیگر خود را به برج Signal Tower رسانده و راز تاثیر این برج بر روی شهر را فاش کنند.

بازی Little Nightmares 2 در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. این در حالی است که دارندگان کنسول‌های جدید مایکروسافت و سونی می‌توانند در تاریخ نامشخصی از امسال، نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان جذاب را تجربه کنند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamba low spec gamer
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید