تریلر جدیدی از بازی Little Nightmares 2 منتشر شد

24 دی 1399 - 23:27

تنها یک ماه تا انتشار بازی Little Nightmares 2 باقی مانده و حالا استودیوی تارسیر (Tarsier Studios) یک تریلر جدید از این عنوان را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. پس اگر شما هم نمی‌توانید برای تجربه‌ی دنباله‌ی عنوان ترسناک استودیوی تارسیر صبر کنید، شاید مشاهده‌ی این تریلر بتواند عطش شما را تا حدودی سیراب کند.

Six، شخصیت اصلی نسخه‌ی اول، به بازی جدید Little Nightmares 2 بازگشته و حالا با شخصیت اصلی این عنوان یعنی Mono همراه شده است. این دو باید با عبور از شهر Pale City، خود را به برج Signal Tower برسانند. این شهر مرموز قادر است تا ساکنان خود را به موجوداتی عجیب تبدیل کند. در طول این ماجراجویی، Six و Mono باید معما‌های مختلفی را با کمک یکدیگر حل کرده و از دست دشمنان ترسناک Little Nightmares 2 مانند Teacher و Hunter فرار کنند.

علی رغم حضور دو شخصیت در این عنوان، Six شخصیتی قابل بازی نیست و Little Nightmares 2 از co-op پشتیبانی نمی‌کند. با این حال، به نظر می‌رسد که Little Nightmares 2 دنباله‌ی شایسته‌ای برای نسخه‌ی قبل خواهد بود.

بازی Little Nightmares 2 در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان نیز در تاریخی نامشخص از سال جاری عرضه خواهد شد. در نهایت لازم به ذکر است که نسخه‌ی دموی Little Nightmares 2 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز به زودی راهی فروشگاه eShop نینتندو خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

EivormeysambNightFury
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید