نسخه‌ی دموی بازی Little Nightmares 2 هم اکنون بر روی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در دسترس است

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
Little Nightmares 2

نسخه‌ی دموی بازی Little Nightmares 2 از هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس مخاطبان قرار دارد و همچنین انتظار می‌رود که به زودی برای نینتندو سوییچ نیز عرضه شود.

بازی اصلی Little Nightmares که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، یک سورپرایز جالب و در نوع خود ترسناک برای بازی‌بازان بود. این عنوان برخی محیط‌های باورنکردنی و به شدت ترسناک را به شما نشان می‌داد. برای مثال در یکی از مراحل مجبور بودید که از یک کشتی در حال خراب شدن عبور کنید آن هم در حالی که موجوداتی پرخور و عجیب و در نوع خود جالب و ترسناک در آن زندگی می‌کردند و اگر شما را می‌دیدند با سرعت به سمتتان حمله ور می‌شدند.

ماه آینده در تاریخ ۲۳ بهمن (۱۱ فوریه) بالاخره بازی‌ Little Nightmares 2 منتشر خواهد شد و انتظار طرفداران را به پایان خواهد رساند. نسخه‌ی دمو و آزمایشی این عنوان برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود ولی از الان بازی‌بازان پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نیز می‌توانند تا به این دمو دسترسی داشته و آن را تجربه نمایند.

نسخه‌ی دموی این بازی هم اکنون از طریق فروشگاه‌های اختصاصی ایکس‌باکس (می‌توانید از اینجا به این نسخه دسترسی یابید) و پلی‌استیشن (دسترسی از اینجا) در دسترس مخاطبان قرار دارد. نسخه‌ی دموی این بازی در بیابان شروع می‌شود و در ابتدا شما را در حال فرار از دست یک شکارچی قرار می‌دهد.

البته گفته شده که این عنوان قرار است تا به نینتندو سوییچ نیز بیاید، اما هنوز نسخه‌ی دمو و آزمایشی نینتندو سوییچ منتشر نشده است.

لازم به ذکر است که می‌توانید نسخه‌ی دمو این بازی را بر روی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس نیز بازی کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

بازی Little Nightmares 2 در ۲۳ بهمن (۱۱ فوریه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید تریلر منتشر شده از گیم‌پلی این اثر را که در جریان مراسم گیمزکام ۲۰۲۰ نشان داده شد از اینجا ببینید.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ آیا از تجربه‌ی نسخه‌ی اول آن لذت برده‌اید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید