شایعه: Battlelog در نسخه ششم Battlefield بازخواهد گشت

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴

به تازگی بعد از تغییرات بوجود آمده در صفحه توییتر Battlelog، این سوال برای طرفداران سری Battlefield بوجود آمده است که آیا در نسخه بعدی این عنوان، سرویس محبوب Battlelog بازخواهد گشت یا خیر.

تاکنون اطلاعات رسمی زیادی از عنوان Battlefield 6 منتشر نشده است و تنها اطلاعات منتشر شده از این عنوان حاکی از انتشار بازی در سال ۲۰۲۱ می‌باشد. به نظر می‌رسد  Battlefield 6 از نسخه سوم سری الهامات بسیاری گرفته است، همچنین طبق آخرین شایعات منتشر شده از این عنوان، سرویس محبوب Battlelog که در عناوین Battlefield 3 ،Battlefield 4 و Battlefield Hardline مورد استفاده قرار گرفته شده، قرار است در نسخه بعدی این سری بازگردد.

سیستم Battlelog برای اولین بار در نسخه سوم سری Battlefield معرفی شد، که از همان زمان عرضه بازی توانست با ارائه اطلاعات پیرامون بازی، طرفداران زیاد بدست بیاورد و به بهترین پایگاه برای بازی‌بازان در خارج از بازی تبدیل شود. در انجمن Battlelog نیز بازی‌بازان می‌توانستند راجع به موضوعات مختلف بحث نمایند.

در عنوان Battlefield 4 نیز از این سیستم استفاده شد اما با انتشار Battlefield 1 سیستم Battlelog به صورت کلی کنار گذاشته شد و به جای آن companion app به روی کار آمد. با این‌حال به‌ تازگی اکانت توییتر Battlelog بعد از گذشت هفت سال فعال شده و با انتشار یک توییت جدید توجه طرفداران قدیمی این سری را به خود جلب می‌کند. محتوای توییت جدید این اکانت تنها اطلاع رسانی از درست شدن برخی مشکلات عناوین Battlefield 3 و Battlefield 4 می‌باشد اما با این‌حال بسیاری از طرفداران با توجه به این توییت، احتمال می‌دهند Battlelog در نسخه ششم بازخواهد گشت.

مطمئنا تنها با در نظر گرفتن یک توییت نمی‌توان به طور قطع بازگشت Battlelog را نتیجه گیری کرد اما با این‌حال سوال اصلی اینجاست که چرا DICE برای گزارش مشکلات رفع شده بازی از این اکانت توییتر استفاده کرده است.

 

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید