شایعه: Battlefield 6 به شدت از نسخه‌ی سوم الهام گرفته است

29 دی 1399 - 13:41

بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، به نظر می‌رسد Battlefield 6 از نسخه‌ی سوم این مجموعه الهام گرفته است. همچنین این نسخه‌ی جدید احتمالاً به صورت بین نسلی و برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود.

در سال جاری میلادی قرار است نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ بازی‌های Battlefield معرفی و منتشر شود. به احتمال زیاد، این نسخه‌ی جدید در تعطیلات سال ۲۰۲۱ میلادی به بازار عرضه خواهد شد. پیش از این شایعاتی منتشر شده بود که اشاره می‌کرد این نسخه‌ی جدید در دوران مدرن جریان خواهد داشت.

به تازگی تام هندرسون (Tom Henderson)، اینسایدر مشهور صنعت بازی، اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی Battlefield را منتشر کرده است. هندرسون در جدیدترین ویدئوی خود، اطلاعات جدیدی را درباره‌ی این بازی به اشتراک گذاشت. به گفته‌ی وی، بازی Battlefield 6 به شدت از نسخه‌ی سوم این مجموعه الهام گرفته است. در ادامه اشاره کرد که این بازی یک سافت ریبوت از سری است و بر نبردهای گسترده با نقشه‌هایی که حداکثر ۱۲۸ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کنند، تمرکز دارد.

علاوه بر این، تام هندرسون ادعا می‌کند که نسخه‌ی جدید Battlefield علاوه بر کنسول‌های نسل نهم، بر روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. وی اشاره کرد که نسخه‌های نسل هشتمی این بازی تنها از حالت‌های ۳۲ در برابر ۳۲ بازی‌باز پشتیبانی می‌کنند و با برخی از موارد افت‌ گرافیکی همراه هستند. همچنین به گفته‌ی وی، ظاهراً نسخه‌‍‌ی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان زیر نظر یک استودیوی دیگر در دست توسعه قرار دارد که نشان می‌دهد الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هر دو نسخه را جدی گرفته است.

تام هندرسون در انتها اشاره کرد که یک حالت بتل رویال برای نسخه‌ی بعدی Battlefield در دست توسعه است. ظاهراً الکترونیک آرتس تحت تاثیر موفقیت Call of Duty: Warzone قرار گرفته است و قصد دارد حالت بتل رویال را به Battlefield جدید نیز اضافه کند.

این اطلاعات منتشر شده در ظاهر واقع‌بینانه به نظر می‌رسند، اما با توجه به این که نسخه‌ی بعدی Battlefield هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، آن را در قالب شایعه در نظر می‌گیریم.

محسن رضوی فرPlayStation Studios PS5meysambDk-_-Man@alistarمجید نوریT800Kaneko
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید