ماد جدیدی برای بازی GTA V در دسترس قرار گرفت

۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

امروز هم یک ماد عجیب و جذاب دیگر برای بازی GTA V در دسترس قرار گرفت که شخصیت اصلی را به کاراکتر Superman تبدیل می‌کند. حال بازی‌بازان قادر هستند تا از قدرت‌های این شخصیت نیز بهره برده و ساعت‌ها لذت ببرند. همچنین ویدئویی از این ماد منتشر شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

بدون شک همه‌ی بازی‌بازان با سری فوق‌العاده و دوست‌داشتنی GTA آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. همان‌طور که در جریان هستید، GTA V هم ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی در دسترس قرار گرفت و اکنون بر روی پلتفرم‌های زیادی قابل بازی است. گفتنی است که این بازی اکشن و ماجراجویی توسط شرکت بزرگ راک‌استار (Rockstar) تولید و عرضه شده است.

انتشار بازی GTA V برای چند نسل مختلف با واکنش‌های مثبت و منفی فراوانی همراه شده است. با این حال، نکته‌ی مثبت ماجرا این است که درصدر زیادی از بازی‌بازان فرصت دارند تا از تجربه‌ی این نسخه نهایت لذت را ببرند. دیروز هم شایعاتی مبنی بر ارتقای این نسخه برای نسل نهم با موتور گرافیکی RAGE در دسترس قرار گرفت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

می‌دانید که بازار ساخت و انتشار مادهای مختلف برای انواع بازی‌ها همواره داغ است و مادسازان سعی دارند تا از این راه به شهرت فراوانی دست پیدا کنند. GTA V هم جزو این دسته از بازی‌ها است که هر چند وقت یک بار، مادهای هیجان‌انگیزی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. در این بین بسیاری از بازی‌بازان ترجیح می‌دهند که از این مادها استفاده کرده و با اعمال آن‌ها بر روی بازی‌های خود، ساعت‌ها با محتویات تازه سرگرم شوند. تصمیم گروه دیگری از آن‌ها هم این است که دست به عنوان خود نزنند و هیچ مادی را نصب نکنند.

حال امروز جدیدترین ماد بازی GTA V عرضه شده است و به وسیله‌ی آن، شخصیت‌های اصلی به کاراکتر Superman تبدیل می‌شوند. البته این ماد تنها به ظاهر شخصیت‌ها مربوط نمی‌شود و مهارت‌ها و حرکات را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما قادر هستید تا از فنون Superman نیز استفاده کرده و نبردهای جانانه‌ای با مردم داشته باشید. پس می‌توان نتیجه گرفت که تغییرات گسترده‌ای در سیستم مبارزات بازی به وجود می‌آید که نباید به سادگی آن را نادیده گرفت. علاوه بر آن، کاراکترهای اصلی با انجام این مبارزات خسته می‌شوند، اما نور خورشید مجددا انرژی آن‌ها را بازمی‌گرداند. سازنده‌ی ماد یعنی JulioNiB سعی داشته است تا بسیاری از ویژگی‌ها را به صورت طبیعی طراحی کند که اتفاقا در این راه به موفقیت هم رسیده است. بنابراین در صورتی که از دوستداران شخصیت Superman هستید، اعمال این ماد را فراموش نکنید.

JulioNiB تا به حال مادهای بسیاری را برای نسخه‌های مختلف سری GTA در دسترس قرار داده است و از این لحاظ فرد معروفی به حساب می‌آید. مسلما تنها دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند از این ماد بهره ببرند. جدیدترین ماد وی از تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع، قابل دانلود است. همچنین او امروز یک تریلر را برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان و ترغیب آن‌ها به منظور دریافت ماد عرضه کرده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

97
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید