احتمالا Injustice 3 به زودی معرفی می‌شود

20 دی 1399 - 14:51

در حالی که حدود ۴ سال از عرضه‌ی Injustice 2 می‌گذرد، به نظر می‌رسد که استودیوی ندررلم (NetherRealm)، توسعه‌ی دهنده‌ی این سری و فرنچایز Mortal Kombat، برای معرفی نسخه‌ی سوم این مجموعه آماده می‌شود.

بازی Injustice: Gods Among Us در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. در سال ۲۰۱۵ شاهد عرضه‌ی Mortal Kombat X بودیم. سال ۲۰۱۷ نوبت Injustice 2 بود و در نهایت دو سال پیش و در سال ۲۰۱۹ بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد. همان‌طور که می‌بینید، الگوی مشخصی در عرضه‌ی بازی‌های استودیوی ندررلم وجود دارد. هم‌چنین این استودیو در دهه‌ی گذشته بر روی دو مجموعه‌ی Injustice و Mortal Kombat متمرکز بوده است.

با این حساب در ماه آوریل یا می امسال (بازی‌های قبلی هم در ماه آوریل یا می عرضه شده‌اند)، باید شاهد عرضه‌ی Injustice 3 باشیم. اما این بازی هنوز حتی رسما هم معرفی نشده است. تنها چند ماه با آوریل فاصهل داریم و در صورت عدم معرفی زودهنگام Injustice 3، یعنی ندررلم پس از مدتی طولانی به دنبال شکستن الگوی خود است.

این هفته شاهد اضافه شدن Injustice 2 به سرویس Xbox Game Pass بودیم. این مهم از طرفی عجیب است، چرا که ۴ سال از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و انتشار Mortal Kombat 11 بر روی این سرویس، بسیار منطقی‌تر است. مگر اینکه به دنبال ایجاد کمی هایپ و هیجان برای سری Injusitce باشید تا به زودی بازی جدید این سری را معرفی کنید. البته این مورد طبعا قطعی نیست، اما به نظر استراتژی خوبی برای بازاریابی است.

Mortal Kombat 11 نتوانست آن طور که باید و شاید تحسین طرفداران و منتقدان را برانگیزد. بسیاری با میزان پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای آن بازی مشکل داشتند. این در حالی است که Injustice 2 به محبوبیت زیادی دست یافت. بعید است که ندررلم به فرمول موفق خود دست بزند و احتمالا به زودی شاهد معرفی دنباله‌ای برای Injustice 2 خواهیم بود. الگوی سابق این استودیو و هم‌چنین عرضه‌ی این بازی بر روی سرویس Xbox Game Pass، می‌توانند نشانه‌های خوبی باشند.

بازی Injustice 2 هم‌اکنون بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

GoryGhostP.morganPlaystation12345
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید