گیفت کارت
گیفت کارت

کریتوس تبدیل به موضوعی فراگیر در توییتر شده است

۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
هشتگ فراگیر کریتوس

اخیرا کریتوس، شخصیت اصلی مجموعه‌ی God of War تبدیل به موضوعی فراگیر در توییتر شده است. البته دلیل این موج تازه شکل گرفته در این شبکه‌ی اجتماعی، نه انتشار اطلاعات جدید درباره‌ی دنباله‌ی موردانتظار آن بلکه یک پرسش خنده‌دار است. همراه گیمفا باشید.

همه چیز از یک توییت ساده که توسط یکی از کاربران منتشر شده بود، آغاز شد:

یک مبارزه‌ی مرگبار! چه کسی پیروز خواهد شد؟

تانوس یا کریتوس؟

بسیار عجیب خواهد بود که این توییت را مسبب موج جدید توییت‌ها درباره‌ی کریتوس بدانیم. اما این فراگیری دقیقا همین‌گونه آغاز شده است! این مقایسه‌ بین دو تن از معروف‌ترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های سینمایی، کاربران زیادی را وادار به اظهار نظر کرد تا برنده‌ی این مبارزه‌ی تخیلی را مشخص کنند.

برای علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی و دنیای سینمایی مارول، تانوس شخصیتی فراموش‌نشدنی به حساب می‌آید؛ یکی از قدرتمندترین ابرشرورهای این مجموعه فیلم که در Avengers: Infinity War حضور داشت و توانست با محو کردن نیمی از جمعیت زمین، آن را تسلیم قدرت خود کند. برای کسانی که این فیلم را تماشا نکرده‌اند، تانوس شخصیتی دیوانه و عامل قتل عام هزاران انسان به نظر می‌رسد. اگرچه در حقیقت نیز این شخصیت اعمال وحشتناکی را انجام داده است اما سازندگان این فیلم از زاویه‌ی یک موجود قابل‌ترحم به آن نگریستند و همین مسئله به این شخصیت شرور، عمق بیشتری داد.

اما حریف خیالی تانوس، کریتوس است که احتمالا هیچ بازی‌بازی وجود ندارد که اسم او را نشنیده باشد؛ این شخصیت در سه‌گانه‌ی اصلی مجموعه‌ی God of War تمامی خدایان اسطوره‌ای یونان را از بین برد. در آخرین نسخه از این مجموعه، کریتوس توجه خود را به خدایان اسکاندیناوی جلب و ماجراجویی جدید خود را در سرزمین آزگارد آغاز کرد.

اما بازی‌بازان کدام یک را پیروز این نبرد اعلام می‌کنند؟ بسیاری از مخاطبان کریتوس را فاتح این نبرد دانستند. کریتوس شخصیتی است که توانسته خدایان قدرتمند یونانی را از دم تیغ خود بگذراند. در حالی که تانوس جان خود را حین مبارزه با ابرقهرمان‌ها از دست داده است. استدلالی که منطقی به نظر می‌رسد.

اگرچه نبرد این دو شخصیت ممکن است بسیار عجیب باشد، اما به هیچ وجه امری غیرممکن نیست! همان‌طور که می‌دانید، هر دوی این شخصیت‌ها در قالب یک اسکین در بازی Fortnite حضور داشته‌اند. با توجه به برگزاری رویداد‌های کراس‌اور مختلف از سوی اپیک گیمز (Epic Games) اصلا شگفت‌انگیز نخواهد بود اگر روزی شاهد رویدادی مشترک با حضور این دو شخصیت باشیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید