ماد گرافیکی جدید بازی GTA IV به زودی عرضه خواهد شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

جدیدترین ماد گرافیکی بازی GTA IV در دست ساخت قرار دارد و تحول عظیم و چشمگیری را در جهان آن به وجود خواهد آورد. در همین راستا، ویدئویی هم از این ماد در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های متنوع و جذابی از سری GTA به دست بازی‌بازان رسیده است و بی‌شک از برجسته‌ترین‌ها به شمار می‌رود. یکی از برترین نسخه‌های این سری را باید GTA IV به حساب آورد که در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود. با این که بیش از ده سال از انتشار این نسخه می‌گذرد، اما هنوز هم عده‌ی زیادی آن را تجربه کرده و از ماموریت‌ها و جهان فوق‌العاده‌ی آن لذت می‌برند.

عده‌ای از مادسازان هنوز هم به ساخت و انتشار مادهای موردعلاقه‌ی خود برای بازی GTA IV می‌پردازند. در این بین، مادهای گرافیکی نقش مهمی در جذاب‌تر شدن بازی دارند و نباید آن‌ها را نادیده گرفت. حال گروهی از مادسازان تحت عنوان BisonSales در حال کار بر روی یک ماد گرافیکی بی‌نظیر هستند که محیط این اثر را کاملا تحت تاثیر قرار می‌دهد. این ماد قرار است با نام RevIVe به دست بازی‌بازان برسد.

هنوز اطلاعات زیادی از این ماد در دسترس قرار نگرفته است، اما انتشار یک تریلر کوتاه تا این لحظه، هواداران را شگفت‌زده کرده است. امروز آگاه شدیم که این تیم سازنده به سختی مشغول ساخت این ماد است و باید دید که در نهایت چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت. RevIVe قرار است تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در پایان می‌توانید ویدئویی از این ماد را تماشا و دریافت کنید. نظر شما در مورد ماد RevIVe چیست؟ آیا برای تجربه‌ی مجدد بازی دوست‌داشتنی GTA IV مشتاق هستید؟

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید