بازی The Wolf Among Us 2 در مراسم The Game Awards 2020 حضور نخواهد داشت

۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵

چندی پیش شرکت تلتیل گیمز (Telltale Games) تایید کرد، عنوان The Wolf Among Us 2 در رویداد The Game Awards 2020 که تا ساعاتی دیگر برگزار خواهد شد حضور ندارد و آن‌ها به سختی برروی این اثر کار می‌کنند تا برای نمایش عمومی آماده شود.

ما در رویداد سال گذشته‌ی The Game Awards شاهد تیزری از بازی بودیم و بسیاری از طرفداران خوشحال شدند. بسیاری از بازی‌بازان امید داشتند که در مراسم امشب اولین اطلاعات از بازی به اشتراک گذاشته و بازه‌ی زمانی عرضه نیز مشخص شود اما به نظر می‌رسد تیم توسعه‌دهنده آماده‌ی انتشار اطلاعات بیشتر نیست. در حقیقت این خبر چندان غافلگیرکننده نیز به حساب نمی‌آید چرا که تلتیل گیمز در سال گذشته اعلام کرده بود که تازه وارد پروسه‌ی پیش‌تولید شده‌ است. مطمئناََ مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا شاهد اولین جزئیات از این اثر باشیم.

با وجود این که عدم حضور The Wolf Among Us 2 می‌تواند باعث ناراحتی برخی بازی‌بازان شود اما همچنان در مراسم امسال شاهد چهره‌های شناخته شده و اجرای موسیقی‌های محبوب زیادی خواهیم بود. همچنین نمایش گیم‌پلی فصل اول Call of Duty: Black Ops Cold War و حضور بازی‌هایی مانند فصل جدید Dragon Age 4، Crimson Desert ،Fall Guys و بسیاری از عناوین دیگر نیز در این رویداد تایید شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید