گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر و محتوای زیادی از مشکلات بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده‌ است

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

ویدیوها و تصاویر مختلفی از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 به صورت غیررسمی منتشر شده که ضعف‌ها و باگ‌های بازی را نشان می‌دهند. این ویدیوها باعث نگرانی طرفداران بازی شده که مدت‌هاست منتظر آن هستند.

تنها چند روز تا انتشار رسمی بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 باقی مانده است و با رسیدن بازی به دست برخی افراد، با وجود تذکر سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) شاهد انتشار ویدیوهای غیررسمی از گیم‌پلی بازی هستیم. از طرف دیگر، مبارزات بازی با انتشار تصاویر و گیم‌پلی‌های رسمی هم باعث بحث و نظرهای متفاوت بوده است. به همین خاطر، با انتشار تصاویر غیررسمی افراد زیادی به قضاوت پرداخته‌اند و سیستم مبارزات و انیمیشن‌های بازی را ضعیف می‌دانند. Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که دیده‌ایم و دیدن این واکنش‌ها چندان عجیب نیست.

بحث‌ها پیرامون Cyberpunk 2077 بسیار زیاد است. برخی بازی را از همین حالا شاهکار می‌نامند و برخی هم آن را طبل توخالی می‌دانند. ویدیوهای متعددی از گیم‌پلی مبارزات بازی منتشر شده‌اند. در یکی از این موارد، شاهد مبارزه با سلاح کاتانا هستیم. ضرباتی که بازی‌باز وارد می‌کند، به‌جای چیزی که انتظار داریم، بیشتر دشمنان را هل می‌دهد. به گفته‌ی منتشر کننده، او با انتخاب سایبرپانک به عنوان بازی سال موافق نیست. این ویدیو هم مانند ویدیوهای دیگر به سرعت حذف شدند (هرگونه گیم‌پلی و تصویر از بازی پیش از زمان انتشار، حذف خواهد شد).

دلایل زیادی برای این اتفاقات وجود دارد. وجود باگ در بازی آن هم به گستردگی Cyberpunk 2077 در زمان عرضه، کاملا طبیعی است. دلیل دیگر، می‌تواند عدم استفاده از به‌روزرسانی‌های روز عرضه‌ی بازی باشد که با توجه به حجم اعلام شده، می‌تواند تغییراتی زیادی ایجاد کند. این نکته را هم باید در نظر گرفت که این ویدیوها رسمی نیستند و ممکن است افراد فقط قصد سودجویی و جذب مخاطب داشته باشند. به هرحال فعلا نظرات درباره‌ی بازی و به ویژه مبارزات آن مختلف است. عده‌ای آن را بی‌نقص می‌خواهند و عده‌ای هم معتقدند این بخش مهم‌ترین بخش بازی نیست. نکته‌ی دیگر هم این است که انتشار گیم‌پلی‌های بازی به سال‌ها پیش هم برمی‌گردد. ممکن است این ویدیوها از همان سال‌ها و نسخه‌های ناقص بازی باشند.

در زمان کنونی، رفع باگ‌ها و مشکلات به مراتب راحت‌تر شده و توسعه‌دهندگان می‌توانند تقریبا هرچیزی را درست کنند. پس حتی اگر تمام این ویدیوها درست باشند، به احتمال زیاد مشکلات آن‌ها قابل رفع خواهد بود.

در هر حال، قضاوت بازی و اظهار نظر درباره‌ی آن قبل از عرضه‌ی رسمی و اعمال به‌روزرسانی‌های روز اول، درست و منطقی نیست. بهترین کار این است که همین چند روز باقی مانده را هم صبر کنید و تا وقتی که خودتان بازی را تجربه نکرده‌اید یا گیم‌پلی معتبری از آن ندیده‌اید، به محتوای دیگر اعتماد نکنید. به گفته‌ی سی‌دی پراجکت، محتوایی که تاکنون نمایش داده شده، قابلیت‌های V در لول‌های پایین را نشان می‌دهند. پس فعلا باید تا ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) صبر کنید تا همه چیز روشن شود. اگر هم بازی را پیش‌خرید کرده‌اید می‌توانید در زمان مقرر برای دریافت آن اقدام کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید