گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از بازی Earth Defense Force: World Brothers عرضه شد

۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی دی۳ (D3) این روزها مشغول عرضه‌ی جزئیات و تریلرهای فراوانی از بازی Earth Defense Force: World Brothers است. در همین زمینه، امروز هم ویدئوی جالبی از آن در دسترس قرار گرفت که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

دو شرکت سندلات (Sandlot) و دی۳ که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Earth Defense Force: World Brothers را به عهده دارند، امروز دست به انتشار تریلری از این بازی تحت عنوان Missions زدند که برخی از ماموریت‌های آن را به تصویر می‌کشد. به نقل از تیم سازنده، تنوع در مراحل بازی بالا بوده و دلیل عرضه‌ی چنین تریلری نیز همین قضیه است. در نهایت باید دید که این بازی با چه واکنش‌هایی از سوی بازی‌بازان مواجه خواهد شد. چند روز قبل هم تریلری از این عنوان در دسنرس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اگر از دوست داران سری Earth Defense Force باشید؛ حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های فراوانی از آن عرضه شده است. حال Earth Defense Force: World Brothers جدیدترین نسخه نام دارد که تفاوت‌های زیادی نسبت به گذشته در آن به چشم می‌خورد. در این بازی اکشن و تیراندازی که بیشتر بخش‌های آن آنلاین است، شما باید شخصیت دلخواهتان را برگزیده و وی را برای نبردها و رقابت‌های هیجان انگیز با سایر بازی‌بازان آماده کنید. پس از پیروزی در هبر ماموریت، پاداش‌هایی را دریافت می‌کنید و قادر هستید تا از آن‌ها برای ارتقای مهارت‌ها و یا تغییر در ظاهرتان بهره ببرید.

بازی Earth Defense Force: World Brothers ابتدا قرار است در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۹ (۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. سپس نوبت به افراد دیگر می‌رسد که بتوانند آن را از اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های گفته شده داشته باشند. در پایان می‌توانید ویدئوی مذکور را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید