تریلر جدیدی از بازی Earth Defense Force: World Brothers عرضه شد

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی دی‌۳ (D3) امروز دست به انتشار تریلر جالب دیگری از بازی Earth Defense Force: World Brothers زد که می‌تواند خبر مهمی برای بازی‌بازان به حساب بیاید. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این ویدئو باشید.

تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Earth Defense Force در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان زیادی با آن‌ها آشنایی دارند. حال جدیدترین نسخه‌ی این سری را باید Earth Defense Force: World Brothers دانست که باید دید باز هم به موفقیت دست پیدا کرد یا خیر. دو شرکت سندلات (Sandlot) و دی‌۳ که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده دارند، تا امروز پشتیبانی خوبی از آن داشته‌اند. در همین راستا، هفته‌ی گذشته ویدئویی از گیم‌پلی این عنوان در دسترس قرار گرفت که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. امروز تریلر تازه‌ای از بازی Earth Defense Force: World Brothers عرضه شد که این بار مهارت‌های هر یک از شخصیت‌ها را به خوبی نشان می‌دهد. بنابراین مشاهده‌ی این ویدئویی برای طرفداران الزامی خواهد بود.

در بازی Earth Defense Force: World Brothers به سبک‌های اکشن و تیراندازی، شما باید کنترل کاراکتر دلخواهتان را به عهده گرفته و به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بپردازید. از قابلیت‌های این نسخه باید به امکان ارتقای سلاح‌ها اشاره داشت و تیم سازنده سعی داشته است که تنوع بیشتری را نسبت به قبل در آن به وجود آورد. پس در صورتی که از دوست داران آثار آنلاین و یا سبک‌های گفته شده هستید، Earth Defense Force: World Brothers را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی فوق ابتدا قرار است در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۹ (۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در کشور ژاپن منتشر شود. نسخه‌ی غربی این اثر نیز اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Earth Defense Force: World Brothers، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید