سومین تریلر رسمی از بازی Earth Defense Force: World Brothers منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
Earth Defense Force: World Brothers

استودیوی دی۳ (D3) امروز هم دست به کار شد و تریلر تازه‌ای از بازی Earth Defense Force: World Brothers را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل با آن آشنا کند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

دو شرکت سندلات (Sandlot) و دی۳ که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Earth Defense Force: World Brothers را به عهده دارند، امروز سومین تریلر رسمی آن را در دسترس قرار دادند. نکاتی همچون شخصیت‌ها، سلاح‌ها و گیم‌پلی در این ویدئو به تصویر کشیده شده است که می‌تواند برای بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سری Earth Defense Force جالب توجه باشد. چند روز قبل هم ویدئویی از این اثر منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اگر از علاقه‌مندان به سری Earth Defense Force باشید، حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های زیادی از آن عرضه شده است. حال Earth Defense Force: World Brothers جدیدترین نسخه نام دارد که تفاوت‌های فراوانی نسبت به گذشته در آن به دیده می‌شود. در این عنوان اکشن و تیراندازی که بیشتر بخش‌های آن آنلاین است، شما باید کاراکتر دلخواهتان را برگزیده و وی را برای نبردها و رقابت‌های هیجان انگیز با سایر بازی‌بازان آماده کنید. پس از پیروزی در هر ماموریت، پاداش‌هایی را دریافت می‌کنید و می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای فنون و یا تغییر در ظاهرتان بهره ببرید.

بازی Earth Defense Force: World Brothers ابتدا قرار است در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۹ (۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شود. سایر بازی‌بازان نیز از اوایل سال ۲۰۲۱ می‌توانند نسبت به تجربه‌ی آن اقدام نمایند. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید