شایعه: بازی Elden Ring در TGA 2020 حضور خواهد داشت

13 آذر 1399 - 17:00

در حال حاضر عنوان Elden Ring یکی از مورد انتظارترین آثار در صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که با وجود سکوت خبری بیش از ۵۲۷ روزه همچنان نامش در فضای مجازی مطرح می‌شود و هایپ را بالا نگه داشته است. بسیاری از منابع داخلی و گزارش‌های اخیر به این موضوع اشاره دارند که احتمال رونمایی از بازی در رویداد TGA 2020 وجود دارد.

ایمران خان (Imran Khan) از پادکست کایندا فانی (Kinda Funny) که قبلاََ رونمایی‌های زیادی را قبل از موعد رسمی فاش کرده بود، آخرین منبع داخلی است که احتمال می‌دهد بازی مورد انتظار Elden Ring در مراسم The Game Awards حضور داشته باشد چرا که بسیاری از اشخاص مهم بخش بازاریابی باندای نامکو (Bandai Namco) در توییتر اشاراتی به TGA داشته‌اند. وی در جواب به یکی دیگر از اعضای کایندا فانی گفت:

من فکر می‌کنم چندین اشاره‌ی منطقی به حضور Elden Ring در رویداد وجود دارد.

من برخی از اعضای تیم بازاریابی باندای نامکو را در توییتر دنبال کرده‌ام و اخیراََ آن‌ها توییت‌های عجیب و غریبی را پیرامون TGA به اشتراک گذاشته‌اند و برخی از آن‌ها توییت خود را پاک کردند.

با وجود این که حضور Elden Ring در TGA 2020 چندان دور از ذهن نیست اما به یاد داشته باشید که باندای نامکو وظیفه‌ی انتشار Cyberpunk 2077 را نیز بر عهده دارد و شاید توییت‌های عجیب و غریب این افراد مرتبط با Cyberpunk 2077 باشد که در همان روز برگزاری TGA 2020 منتشر خواهد شد. از طرفی بازی قبلی تیم فرام‌سافتور (FromSoftware) یعنی Sekiro: Shadows Die Twice نیز در رویداد The Game Awards معرفی شد، بنابراین بعید نیست که آن‌ها باری دیگر در این رویداد از بازی خود رونمایی کنند.

تنها ایمران خان به رونمایی Elden Ring در مراسم پیش‌ رو اشاره نداشته است بلکه  Sikamikanico و Shpeshal Ed در پادکست XboxEra اعلام کرده بودند که طرفداران انتظار رونمایی از Elden Ring در رویداد TGA 2020 را داشته باشند. اوایل امسال نیز همین منبع اعلام کرد بود که Elden Ring قرار است در مراسم اکس‌باکس نمایشی داشته باشد اما چنین اتفاقی رخ نداد. اگرچه این خبر برای طرفداران فرام‌سافتور (FromSoftware) بسیار خوشایند به نظر می‌رسد اما باید بدانید که در نهایت چه پیش می‌آید.

نه تنها ماه گذشته فرام‌سافتور در توییتر اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی Elden Ring به خوبی پیش‌ می‌رود بلکه آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) نیز در مصاحبه‌‌ای با گیم‌اسپات (GameSpot) تایید کرد که بازی را تجربه کرده و آن را بلند‌پروازانه‌ترین اثر میازاکی می‌داند:

به عنوان شخصی که در دهه‌ی گذشته تمامی بازی‌های میازاکی را تجربه کرده‌ام باید بگویم که به وضوح عنوان جدید میازاکی جاه‌طلبانه‌ترین اثری به حساب می‌آید که تا به این لحظه توسط او توسعه پیدا کرده است. من عاشق مکانیک‌های جدیدی هستم که او و تیمش در گیم‌پلی اعمال کرده‌اند. همچنین کار کردن با یک خالق دیگر در زمینه‌ی داستانی نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.

بر اساس اعلانات قبلی بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما به دلیل طولانی شدن پروسه‌ی توسعه احتمالاََ شاهد انتشار نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این اثر برروی کنسول‌های نسل بعدی نیز باشیم.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید