بازی War Thunder با قابلیت کراس‌پلی برای کنسول‌های نسل بعد منتشر خواهد شد

War Thunder یک بازی رایگان در سبک مبارزات نظامی است. نسخه‌ی مخصوص نسل بعدی این بازی با پشتیبانی از کراس‌پلی و بهبود جلوه‌های بصری، ماه‌ آینده در دسترس خواهد بود.

از زمان شروع فاز بتای بازی در سال ۲۰۱۳، War Thunder توانسته نظر طرفداران بازی‌های نظامی آنلاین را به حود جلب کند. این بازی در کنار World of Tanks و World of Warships جزو محبوب‌ترین بازی‌های سبک خود است. بر اساس اخبار جدید، این بازی به‌زودی برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس هم منتشر خواهد شد.

با اعلام گایجین اینترتینمنت (Gaijin Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، War Thunder اواسط ماه نوامبر برای کنسول‌های نسل بعد به‌روز خواهد شد. علاوه‌بر این، در به‌روزرسانی جدید، محتوای بیشتری هم تحت عنوان New Power به بازی اضافه خواهد شد. در ضمن، به صورت کامل از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد شد.

به‌روزرسانی جدید بازی، نسخه‌ی جدید از موتور بازی را هم معرفی خواهد کرد که Dagor Engine نام دارد. با این اقدام، تقریبا تمام جلوه‌های بصری بازی ارتقا میابند. له شدن علف‌ها زیر چرخ تانک‌ها و تغییر شکل ابرها بعد از عبور هواپیما‌ها، نمونه‌هایی از این تغییرات هستند‌. بازی War Thunder با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ برروی کنسول‌های نسل بعد اجرا خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌هاش شخصی هم با اضافه شدن قابلیت DLSS، تجربه‌ی روان‌تر و بهتری ارائه خواهد کرد.

گایجین همچنین اعلام کرد که در به‌روزرسانی جدید، سورپرایزهای زیاد دیگری هم خواهد داشت. در چند روز آینده، اطلاعات کاملی از این به‌روزرسانی منتشر خواهد شد. هم‌اکنون بازی War Thunder به صورت رایگان برای پلتفرم رایانه‌هاش شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 6٫40 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید