گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار بازی War Thunder برای ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس تایید شد

۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹

طبق جدیدترین اخبار بازی‌های ویدئویی و یک اعلامیه جدید، اعلام شد، بازی War Thunder برای ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس منتشر خواهد شد. جزئیات و اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

به تازگی استودیو بازیسازی گایجین اینترتینمنت (Gaijin Entertainment)، طی یک خبر جدید و بسیار خوب برای کاربران ایکس‌باکس، اعلام کرد که بازی رایگان و یا به اصطلاح Free to Play این استودیو یعنی عنوان War Thunder ، برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس منتشر خواهد شد. البته این استودیو هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی War Thunder را برای دو کنسول مذکور مشخص نکرده است اما طبق گفته آن ها، این بازی بزودی و در تاریخی نزدیک، منتشر خواهد شد.

بازی War Thunder ، قبل تر هم برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو منتشر شده بود و توانست در کنسول پلی استیشن ۴ پرو، از تمامی ویژگی‌های این کنسول قدرتمند استفاده کند و البته با رزولوشن ۴K، در این کنسول اجرا شود. حال با تایید انتشار این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان ایکس، می‌توانیم حدس بزنیم تا این بازی، از نظر قدرت اجرایی مانند کنسول پلی استیشن ۴ پرو عمل کند و تجربه ای لذت بخش را در این کنسول به ارمغان بیاورد.

آنتون یودینتزو (Anton Yudintsev)، مدیر عامل استودیو بازیسازی گایجین اینترتینمنت، در ادامه افزود:

هم اکنون بیشتر از ۲۰ میلیون بازیکن فعال در پلتفرم‌های دیگر، مشغول تجربه بازی War Thunder هستند. ما بسیار مشتاق هستیم تا شاهد حضور کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس در این بازی باشیم، زیرا آن ها هم به این جنگ دعوت شده اند!

در تابستانی که گذشت و در مرداد ماه (مصادف با ماه جولای میلادی)، محتویات و اضافات جدید و ارزش‌مندی برای بازی War Thunder منتشر شد. به طور مثال در این بروزرسانی و محتویات، تعدادی ناوشکن جدید و قدرتمند به بازی اضافه شده بودند و بخش نبرد های دریایی این عنوان را، بسیار لذت بخش تر کردند. پیرامون همین موضوع، فعلا مشخص نیست که آیا این محتویات ذکر شده برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس منتشر خواهند شد یا خیر!

عنوان War Thunder در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ مصادف با ۱ دی ماه سال ۹۵، از فاز بتا خارج شد و به صورت رسمی، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، مک، لینوکس و اندروید، منتشر گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید