به‌روزرسانی جدید بازی No Man’s Sky هفته‌ی آینده تحت عنوان Origins منتشر خواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

هلو گیمز (Hello Games) توسعه‌دهنده‌ی بازی No Man’s Sky به تازگی از به‌روزرسانی Origins رونمایی کرده است. این به‌روزرسانی هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.

هنوز اطلاعات زیادی از این به‌روزرسانی در دست نیست، اما به گفته‌ی هلو گیمز شاهد آغاز اتفاقی جدید برای این بازی خواهیم بود. در زمان انتشار، اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن منتشر خواهد شد. در ادامه صحبت‌های شان مورای (Sean Murray)، موسس هلو گیمز، را درباره‌ی به‌روزسانی Origins مشاهده می‌کنید:

می‌دانیم که درخواست زیادی برای محتوای بیشتر در No Man’s Sky وجود دارد. تیم ما امسال سخت کار کرده است تا این نیاز را با وجود شرایط بد فعلی برطرف کنیم. مدتی سکوت کردیم، ولی همیشه گوش می‌دهیم و روی بهتر کردن بازی که تیم علاقه‌ی زیادی به آن دارد تمرکز می‌کنیم.

بازی No Man’s Sky از زمان انتشار در سال ۲۰۱۶، به‌روزرسانی‌های مختلفی داشته است. آخرین به‌روزرسانی منتشر شده، Desolation نام دارد که حدودا ۲ ماه پیش منتشر شد و حال و هوای ترسناک را به بازی اضافه کرد. این بازی در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. این بازی از قابلیت کراس‌پلی (Crossplay) پشتیبانی می‌کند. در ضمن، دارندگان سرویس گیم‌پس هم می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید