تکفارس: آیپد ایر ۴؛ جمع‌بندی اخبار و شایعات منتشر شده همراه با انتظاراتی که از آن داریم

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

بر اساس اطلاعات فاش شده، آیپد ایر ۴ احتمالاً همزمان با آیفون ۱۲ یا حتی زودتر معرفی و عرضه خواهد شد.

سری محصولات آیپد ایر، دومین مجموعه سطح بالای اپل در حوزه تبلت محسوب می‌شود که پس از سری آیپد پرو قرار می‌گیرد ولی سطح بالاتری از سری آیپد مینی دارد. سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد عرضه نسخه آیپد ایر ۳ از این سری بودیم و به نظر می‌رسد این تبلت جدید، آیپد ایر ۴ نام داشته باشد. هرچند احتمال تغییر نام جدیدترین نسخه این مجموعه محصولات نیز وجود دارد.

تا این لحظه اطلاعات متعددی از آیپد ایر ۴ فاش شده است که همه آن‌ها بر این نکته تاکید داشته‌اند که به زودی شاهد معرفی و عرضه این تبلت جدید خواهیم بود؛ احتمالاً روز سه شنبه ۲۵ شهریور (۱۵ سپتامبر) در جریان کنفرانس خبری جدید شرکت اپل شاهد معرفی این محصول در کنار دیگر محصولات جدید کوپرتینویی‌ها باشیم. بر اساس این اطلاعات، تصویر ذهنی خوبی از این تبلت بدست آورده‌ایم؛ از طراحی گرفته تا برخی ویژگی‌های آن.

در این مقاله قرار است همه اطلاعات، شایعات و اخبار منتشر شده از آیپد ایر ۴ تا این لحظه را جمع‌بندی کنیم. در انتها نیز از انتظارات خود از تبلت میان رده جدید اپل می‌گوییم. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «آیپد ایر ۴؛ جمع‌بندی اخبار و شایعات منتشر شده همراه با انتظاراتی که از آن داریم» به این نشانی بروید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید