بهینه‌ساز V1.2.5 بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی یک بهینه‌ساز با نام V1.2.5 در دسترس بازی‌بازان Marvel’s Avengers قرار گرفته است تا برخی از مشکلات بازی را رفع کند. همچنین کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) برنامه دارد تا به زودی بزرگ‌ترین بهینه‌ساز خود با نام V1.3.0 را عرضه کند.

Marvel’s Avengers چندان عرضه‌ی خوشایندی را پشت سر نگذشته است. علاوه بر کسب نمرات پایین در وبسایت متاکریتیک، این بازی با خیل عظیمی از باگ‌ها و مشکلات فنی عرضه شده است که صدای بازی‌بازان را برروی تمامی پلتفرم‌ها در آورده است. طبعا کریستال داینامیکس هم از زمان عرضه با بهینه‌سازهای متعدد، سعی کرده تا وضعیت بازی را بهبود ببخشد.

حال یک بهینه‌ساز جدید هم در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که برخی از مشکلات بازی از جمله صفحات بارگذاری بی‌انتها را رفع می‌کند. به زودی قرار است که یک بهینه‌ساز با نام V1.3.0 منتشر شود. این بهینه‌ساز بزرگ‌ترین بهینه‌ساز بازی تا به امروز خواهد بود که فعلا تاریخ عرضه‌ی آن مشخص نیست. در ادامه می‌توانید جزئیات بهینه‌ساز ۱٫۲٫۵ را مطالعه کنید.

  • باگ مربوط به صفحات بارگذاری بی‌انتها که به بازی‌بازان اجازه‌ی پیشروی در داستان را نمی‌داد رفع شد.
  • بهینه‌سازی زمان بارگذاری.
  • اکثر مشکلاتی که منجر به بارگذاری ناقص Helicarrier و گیر کردن بازی‌باز در هوا می‌شد رفع شده است. البته هنوز هم ممکن است که این اتفاق رخ دهد، اما بازگشت به منوی اصلی و بارگذاری دوباره‌ی این بازی باید این مشکل را حل کند.
  • لباس‌هایی که بازی‌باز به عنوان پاداش برای تکمیل مراحل داستانی دریافت کرده است دوباره قفل نخواهند شد. البته اگر هم اکنون با این مشکل مواجه شده‌اید، باید منتظر بهینه‌ساز V1.3.0 بمانید.
  • بهبودهای کلی در زمینه‌ی رابط کاربری بازی.
  • مختص به اکس‌باکس: مشکل باز نشدن اچیومنت‌ها حالا باید رفع شده باشد. البته اگر تا کنون موفق به دریافت اچیومنتی نشده‌اید، لزوما آن را دریافت نخواهید کرد و باید منتظر بهینه‌سازهای بعدی باشید.

بازی Marvel’s Avengers هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید