تاریخ انتشار بازی The Falconeer مشخص شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

استودیوی وایرد پروداکشنز (Wired Productions) امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی The Falconeer رونمایی کرد. همچنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

The Falconeer از سری عناوین جهان‌باز و نقش‌آفرینی است که در آن باید وارد سفری هوایی و پرماجرا شده و با دشمنان خود مبارزات سختی داشته باشید. نکات زیادی برای کشف در این بازی هم وجود دارد که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. ماه گذشته ویدئویی از گیم‌پلی این عنوان عرضه شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. گفتنی است که دو استودیوی توماس سالا (Tomas Sala) و وایرد پروداکشنز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر The Falconeer، آگاه شدیم که این بازی قرار است در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار گیرد. همچنین در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این بازی عرضه خواهد شد و باید دید که آیا می‌تواند رضایت بازی‌بازان را جلب کند یا خیر. در پایان توجه شما را به تماشا و دریافت ویدئویی از The Falconeer جلب می‌کنیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید