به‌روزرسان The Kraken بازی The Falconeer با انتشار تریلری عرضه شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
The Falconeer

به تازگی شرکت وایرد پروداکشنز (Wired Productions) و استودیوی توماس سالا (Tomas Sala) که به ترتیب انتشار و توسعه‌ی بازی فانتزی و تحسین شده‌ی The Falconeer را بر عهده دارند، به همراه تریلری جذاب، خبر از عرضه‌ی به‌روزرسان The Kraken برای این اثر دادند. طبق اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان مکان‌های جدید و اسرارآمیز، ماموریت‌های متفاوت و بهبودهای مختلفی بر اساس نظر و بازخورد بازی‌بازان در سیستم‌های بازی ایجاد خواهد کرد.

“The Kraken” یک به‌روزرسان با محتوای رایگان است که برای علاقه‌مندان، تجربه‌های هیجان‌انگیزی از کاوش در مناطق جدید و کشف اسرار جالب نهفته در آن‌ها را فراهم خواهد کرد. مناطق جدیدی که با دریافت این به‌روزرسان به بازی افزوده خواهند شد، شامل The Cartohom Cartographers Guild و The Batis Wreckdiver می‌شوند. منطقه‌ی The Cartohom در واقع یک جهان کاملا جدید به همراه ماموریت‌های منحصر به فرد اکتشافی را در بر دارد تا بازی‌بازان در این جهان وسیع به کشف راز‌های The Great Ursee بپردازند. از طرفی منطقه‌ی The Batis Wreckdiver، سرزمینی باستانی در اعماق اقیانوس را به کاوشگران معرفی خواهد کرد تا در زیر امواج آب، به کشف گنجینه‌های ارزشمند قدیمی بپردازند و با اسرار شگفت‌انگیز این شهر باستانی غرق شده، آشنا شوند.

علاوه بر افزوده شدن این دو منطقه، به‌روزرسان The Kraken بهبودهایی در هوش مصنوعی و انیمیشن‌های مربوط به مبارزات ایجاد خواهد کرد تا جنگ‌ها گسترده‌تر شده و عملکرد دشمنان در مقابل انواع استراتژی‌های شما تغییر کند. اکنون دشمنان می‌توانند با مانورهای سریع از حملات شما بگریزند و اگر در حال تعقیبتان باشند، قادر خواهند بود از نمای خارج صفحه‌ای به شما حمله‌ور شوند.

عنوان The Falconeer هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید. در پایان توجه شما را به تریلر به‌روزرسان The Kraken بازی The Falconeer جلب می‌نماییم:

دانلود ویدئو با کیفیت 1080p

دانلود ویدئو با کیفیت 720p

دانلود ویدئو با کیفیت 480p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید