به‌روزرسانی جدیدی برای بازی The Falconeer در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

استودیوی سازنده‌ی بازی The Falconeer امروز در خبر خوبی اعلام کرد که تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان قرار است تا چند وقت دیگر به دست هواداران برسد. این به‌روزرسانی محتویات زیادی را هم با خود به بازی خواهد آورد.

The Falconeer را باید اثری در سبک‌های نقش‌آفرینی و جهان‌باز به حساب آورد که شما در آن باید بر فراز آسمان‌ها حرکت کرده و دشمنانتان را یکی پس از دیگری نابود کنید تا به موفقیت دست یابید. تیراندازی در این اثر نقش مهمی در پیش‌روی هر چه بهتر شما دارد و باید حواستان به این قضیه باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد و اکنون عده‌ی نسبتا زیادی در حال تجربه‌اش هستند. از این رو، تیم سازنده پشتیبانی خود را از مدت‌ها قبل برای این بازی آغاز کرده است. به طور مثال، چندی پیش یک به‌روزرسانی به نام Beastly با تغییرات قابل توجه برای این عنوان در دسترس قرار گرفت. بد نیست بدانید که توماس سالا (Tomas Sala) و ویرد پروداکشنز (Wired Productions) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

حال امروز گفته شد که به‌روزرسانی جدیدی برای بازی The Falconeer در راه است و در آینده‌ای نه چندان دور قابل دانلود خواهد بود. این به‌روزرسانی در وهله‌ی اول مشکلات مربوط به تیراندازی را برطرف می‌کند؛ چرا که در روزهای اخیر گزارش‌هایی مبنی بر وجود این نواقص و باگ‌ها از سوی بازی‌بازان به سازندگان ارسال شده بود. ضمنا برخی هواداران در خصوص کم بودن تیرهای هر سلاح انتقادهایی داشتند. با اعمال این به‌روزرسانی، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا تیرهای بیشتری را در سلاح‌های گرم خود داشته باشند که بی‌شک اتفاق خوشایندی برایشان خواهد بود. از دیگر محتویات مربوط به این به‌روزرسانی باید به آیتم‌های تازه اشاره داشت که بله طور کلی باعث بهتر شدن جو بازی خواهد شد.

بازی The Falconeer در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید