مسیر خوشبختی | نقدها و نمرات بازی Cinders

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بازی Cinders بالاخره چند روز قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت، اما ظاهرا نتوانست رضایت بازی‌بازان زیادی را جلب کند. در همین راستا، نقدها و نمرات این اثر منتشر شده است که برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

Cinders از سری عناوین ماجراجویی و داستان محور است که در آن باید هدایت یک دختر را به عهده گرفته و از فرش به عرش برسید. داستان بازی از این قرار است که این دختر مشکلات زیادی در زندگی خود دارد، اما در ادامه پیشرفت‌هایی را مشاهده کرده و روز به روز اوضاعش بهتر می‌شود. گفتنی است که سازندگان برای ساخت این بازی از چندین انیمه‌ی مختلف الهام گرفته‌اند. همچنین این متفاوت‌ترین اثر آن‌ها است و تاکنون نظیر آن را نساخته‌اند. سرنوشت و پایان این بازی به انتخاب شما بستگی دارد و همواره باید مراقب رفتار خود در آن باشید.

گفتنی است که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Cinders به صورت همزمان به عهده‌ی دو استودیوی کرانچینگ کوالاز (Crunching Koalas) بوده است. همچنین این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. از این نکات که بگذریم، امروز نقدها و نمرات این عنوان توسط بهترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی منتشر شد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Generacion XBOX 7.4/10

Cinders عنوانی بسیار زیبا و سرگرم کننده است که طراحی نسبتا خوبی هم دارد. با این حال، داستان باز در میانه‌ی راه بیش از حد پیچیده شده و بازی‌بازان را از این حیث اذیت خواهد کرد.

Xbox Tavern 7.4/10

Cinders را باید اثری متفاوت و جذاب به حساب آورد که از ویژگی‌های برجسته‌ی آن باید به داستان، کاراکترهای رنگارنگ و انتخا‌ب‌های فراوان اشاره داشت. فراموش نکنید که سرنوشت بازی در دست شما است و این شما هستید که می‌توانید راه خوشبختی و یا خلاف آن را طی کنید.

Gaming Trend 6/10

Cinders اثری نبود که در ابتدا انتظارش را داشتیم. تیم سازنده می‌توانست وقت بیشتری را صرف ساخت آن کند تا با عنوانی جذاب‌تر روبرو شویم. با این حال اگر از دوست داران آثار داستان محور هستید، Cinders را به هیچ وجه از دست ندهید.

TheXboxHub 6/10

در خصوص تجربه‌ی بازی Cinders احتیاط کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید آن حتما تریلرها و اطلاعات زیادی را در مورد آن مشاهده کنید تا به بهترین تصمیم برسید. فعلا می‌توانیم Cinders را تنها به طرفداران عناوین داستان محور توصیه کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید